Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów
Daniel Jay
(DanielJay)
Wiking
jasta102 napisał:
DeJotGda napisał:

Kolego, mam gdzieś socjal i benefity. Ja bym chciał przeprowadzić się z innego powodu. Byłem już raz w Norwegii pare ładnych lat temu na 6 miesięcy. Cisza, spokój, przyroda i przede wszystkim czysto. Po to bym chciał jechać.

no niestety od tego czasu przybyło trochę brudu
tak szacują od 100 do 200 tysięcy
i o ile parę ładnych lat temu nastawienie do brudu było raczej obojętne, to teraz się wyraźnie zmieniło na niekorzyść
chyba od momentu jak brud zakopał Norwega na śmierć na chodniku
potem szmugiel, kradzieże, naciąganie zasiłków, jazdy po pijaku, żebranie po chałupach ze świętym obrazkiem, czy rzekomo na studia itp
to se ne vrati

Pisząc brud miałem na myśli faktyczny bród na ulicach - śmieci. Nie emigrantów z krajów muzułmańskich czy afryki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
znajac jaste to mu raczej chodzilo o polakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
obibok napisał:
znajac jaste to mu raczej chodzilo o polakow
ciepło, ciepło
ale dokładnie to o Polacków
pl.wikipedia.org/wiki/Polack
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
obibok napisał:
znajac jaste to mu raczej chodzilo o polakow
-------
Nie trzeba znac Jasty, zeby pamietac z jakiego kraju bydlo zabilo Norwega na ulicy. Lub, zeby zgadnac kim jest lysy dresiarz pukajacy do drzwi o 22-giej...z obrazkiem chorego dziecka w reku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
to o to chodzi ?

Bulwersująca zbrodnia w stolicy Norwegii. Dwóch Polaków brutalnie pobiło na ulicy mężczyznę, który próbował uszkodzić ich samochód. 31-letni Norweg zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. 31-letni Jonas Pedersen uderzył jakimś przedmiotem w furgon, którym przez skrzyżowanie przejeżdżała trójka Polaków.


Kamery zarejestrowały, jak dwóch Polaków wysiada nagle z samochodu, sprawdza karoserię samochodu i podbiega do napastnika. Mężczyźni zaczynają go brutalnie bić, Norweg pada na ziemię, gdy próbuje się podnieść otrzymuje potężne kopnięcie w twarz i ponownie pada. Mordercy wpadli Norweg leżał na ulicy, a Polacy wrócili do samochodu i uciekli. Jeden ze świadków zdążył jednak zanotować numery rejestracyjne samochodu Polaków i przekazać je policjantom.


Ci zadzwonili do Polaków i wezwali ich na jeden z komisariatów w Oslo - donoszą norweskie media. Sprawcy pobicia - dwaj bracia, nie wiedzieli, że zostali nagrani i przekonywali policjantów, że to Norweg rozpoczął bójkę. Gdy zobaczyli taśmy monitoringu jeden z nich przyznał się do wszystkiego - dowiadujemy się z miejscowej telewizji VGTV.


jak by mi ktos auto niszczyl tez bym spuscil wpierdol , no ale przesadzili troche chlopaki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
obibok napisał:
to o to chodzi ?

no ale przesadzili troche chlopaki

to tak samo jak z silnikami do łodzi
jeszcze wiosła to można by darować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
obibok napisał:
to o to chodzi ?

no ale przesadzili troche chlopaki

to tak samo jak z silnikami do łodzi
jeszcze wiosła to można by darować

------
Brytole uprawiajacy rytualny uboj Polakow na ulicach tez bywaja rownie skuteczni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
to po co atakowal samochod ? moim zdaniem sam sobie winien
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

()
Stały Bywalec
tylko BYDLO atakuje samochody ,albo strzela do polskich dzieci na wyspie Utøya
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
nie chodzi mi o to ze norweg ,polak czy rumun

jak jest akcja to i reakcja
ten kto sieje wiatr burze bedzie zbieral
kto mieczem wojuje ten od miecza ginie itp idt

jak by nie zaatakowal to by zyl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok