Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Rozliczenie podatkowe po Angielsku - Norwegia

4 Posty
drzewo47
(drzewo47)
Wiking
Witam
Dostalem rozliczenie podatkowe po angielsku czy ktos by mi mogl pomoc czy to jest do zaplaty czy zwrot? Probowalem tlumaczyc ale nie rozumiem Jezeli do zaplaty bede zszokowany zarobilem niecale 100tys a do zaplaty az 19 :O

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jakub Jasik
(Jasiusnk)
Wiking
Dołączam się do pytania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jakub Jasik
(Jasiusnk)
Wiking
A nie wiesz może takiej rzeczy czy jeżeli pracodawca przeoczyl fakt iż mam kartę podatkowa i za pierwszą wypłatę w nowej pracy potrącił 50% podatku

Czy powinno być to uwzględnione w rozliczeniu podatkowym? Czy powinienem dostać zwrot za tą kwotę?

W serwisie Altinn przy opcji wypełniania formularza zawodu podatku jest opcja calculate tak przy jej wyborze pokazuje mi zwrot w wysokości 728 koron co wydaje mi się dziwne przy dochodach 138tys od sierpnia do grudnia ( zacząłem pracę w sierpniu)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
drzewo47
(drzewo47)
Wiking
bylem dzisiaj w urzedzie i pani powiedziala ze mam czekac bo jeszcze nie jest uzupelnione. Strona sie zgadza ktora podalem tylko brak w niej jednej linijki ponizej tej co jest ta kwota . podobno ta linijka przyjdzie sama wkrotce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Przemek Bochenek
(PrzemekBochenek)
Wiking
i jak to sie skonczylo? pytam bo mam taka sytuacje w tym roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok