Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

14 Posty
przemo d
(erdeko)
Wiking
erdeko napisał:
I jeszcze nav odrazu kupuje dom. Za twoja kreatywność

Nastepny glupek ktory mtsli ze jest smieszny...


Dokładnie głupek sam jestes bo na stronie nav jest wszystko ale jak sie języka nie chce nauczyć tylko liczyć na gotowca to życzę powodzenia w dalszym życiu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów

(Dader)
Nowicjusz
qmuluskrakow napisał:
Mój kolega mial teraz spotkanie w navie na ktorym byla podana informacje ze kazda prace zaproponowana przez nav masz podjac nawet w innym miescie. jedynie co ratuje przed zmiana zamieszkania to dzieci w szkole.

Zmień kolegę z którym popijasz niezdrowy alkohol, ewentualnie niech ten kolega, bardziej przyłoży się do tłumaczenia tego co usłyszał i chce dalej przekazać innym.

Z nudów przeczytałem trochę twoich poprzednich dawnych wpisów, kiedy to byłeś "guru" ponieważ miałeś tak dużo pewnej pracy, że pozwalałeś sobie bezczelnie kpić z innych, którzy szukali gdziekolwiek i jakiejkolwiek. Teraz zaś jak grunt zapalił się tobie pod nogami to zadajesz faktycznie głupie i durne pytania, takie na poziomie norweskiej szkoły podstawowej.
Mało tego, jeszcze głupio się bronisz, zasłaniając przygłupim kolegą.
Przecież władasz podobno wyśmienicie norweskim, to jak to tak jest, że nie potrafisz sam znaleźć odpowiedzi na stronach NAV, przeznaczonych dla takich jak ty. Tylko ośmieszasz się na tym forum, jak nie przymierzając inni z których to tak ochoczo kpiłeś w przeszłości.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Dader napisał:
qmuluskrakow napisał:
Mój kolega mial teraz spotkanie w navie na ktorym byla podana informacje ze kazda prace zaproponowana przez nav masz podjac nawet w innym miescie. jedynie co ratuje przed zmiana zamieszkania to dzieci w szkole.

Zmień kolegę z którym popijasz niezdrowy alkohol, ewentualnie niech ten kolega, bardziej przyłoży się do tłumaczenia tego co usłyszał i chce dalej przekazać innym.

Z nudów przeczytałem trochę twoich poprzednich dawnych wpisów, kiedy to byłeś "guru" ponieważ miałeś tak dużo pewnej pracy, że pozwalałeś sobie bezczelnie kpić z innych, którzy szukali gdziekolwiek i jakiejkolwiek. Teraz zaś jak grunt zapalił się tobie pod nogami to zadajesz faktycznie głupie i durne pytania, takie na poziomie norweskiej szkoły podstawowej.
Mało tego, jeszcze głupio się bronisz, zasłaniając przygłupim kolegą.
Przecież władasz podobno wyśmienicie norweskim, to jak to tak jest, że nie potrafisz sam znaleźć odpowiedzi na stronach NAV, przeznaczonych dla takich jak ty. Tylko ośmieszasz się na tym forum, jak nie przymierzając inni z których to tak ochoczo kpiłeś w przeszłości.

nigdy z nikogo nie kpilem i nie pisalem ze wladam wysmienicie norweskim wiec odpusc sobie takie teksty. nie mam czasu na siedzenie na stronach navu dlatego latwiej bylo mi napisac tutaj i spytac np kogos kto juz ma w tym doswiadczenie, ale jak widze mozna tylko spotkac tu jakis despaeratow ktorzy potrafia tylko obrazac innych bo o jakiejkolwiek pomocy to tu nie uswiadczysz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
Dader napisał:
qmuluskrakow napisał:
Mój kolega mial teraz spotkanie w navie na ktorym byla podana informacje ze kazda prace zaproponowana przez nav masz podjac nawet w innym miescie. jedynie co ratuje przed zmiana zamieszkania to dzieci w szkole.

Zmień kolegę z którym popijasz niezdrowy alkohol, ewentualnie niech ten kolega, bardziej przyłoży się do tłumaczenia tego co usłyszał i chce dalej przekazać innym.

Z nudów przeczytałem trochę twoich poprzednich dawnych wpisów, kiedy to byłeś "guru" ponieważ miałeś tak dużo pewnej pracy, że pozwalałeś sobie bezczelnie kpić z innych, którzy szukali gdziekolwiek i jakiejkolwiek. Teraz zaś jak grunt zapalił się tobie pod nogami to zadajesz faktycznie głupie i durne pytania, takie na poziomie norweskiej szkoły podstawowej.
Mało tego, jeszcze głupio się bronisz, zasłaniając przygłupim kolegą.
Przecież władasz podobno wyśmienicie norweskim, to jak to tak jest, że nie potrafisz sam znaleźć odpowiedzi na stronach NAV, przeznaczonych dla takich jak ty. Tylko ośmieszasz się na tym forum, jak nie przymierzając inni z których to tak ochoczo kpiłeś w przeszłości.


GABRIEL KOLEJNE KONTO ZLODZIEJ I DAMSKI BOKSER
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok