Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pozwolenie od policji - Norwegia

4 Posty
Adriana .
(AdrianaS)
Wiking
Hej.

Mam pytania i proszę o odpowiedz (te osoby które są zorientowane w temacie i mogą pomóc) Posiadam tymczasowy numer personalny tzw D-number , w tamtym roku pracowałam przez 3 miesiace , teraz wróciłam i chciałam odebrać nową karte podatkową. Poinformowano mnie ze najpierw umowa - pozniej karta. Udało się podpisać umowe, ale pracodawca wymaga SZYBKIEGO doniesienia dokumentów z policji....


Pierwszy wolny termin to 18.12.2015 !!! Jak u was wygladała sprawa z załatwieniem takiego pozwolenia? donosiliście je w pozniejszym terminie? Słyszałam ze 3miesiące mozna pracować bez tego zaświadczenia (ale nie wiem czy to prawda) kazdy mowi inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Jesli okres pracy nie przekracza 3 miesiecy, nie wymagana jest rejestracja pobytu (nie pozwolenie). Jesli masz umowe na okres dluzszy niz 3 miesiace, to wypelniasz wniosek na stronie udi.no , wybierasz 1 wolny termin i czekasz na wizyte. Powiedz pracodawcy, ze Polacy juz od kilku lat nie potrzebuja pozwolen na prace, a jedynie musza zarejestrowac swoj pobyt jesli ma przekroczyc 3 miesiace. Karta podatkowa i na razie to wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Adriana .
(AdrianaS)
Wiking
Dziękuje za rzeczową i baaardzo pomocną informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok