Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Paweł Kukiz: 3979 (51,1 proc.) wynik w calej Norwegii w 2015r.,tyle osob powinno puknac sie w glowe jak zostali oszukani rzekomym antysystemem,byl to system w opakowaniu antysystemu,wystarczy puszczac na okraglo Tuska,przerobki zdjec,memy i pustaki to chwytaja,zero wlasnych przemyslen,propozycji tylko papka serwowana przez net,kiedys taki zespol spiewal telewizja klamie,dzis dodalbym internet klamie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
dzemik
(dzemik)
Wiking
Norweska firma....... w biurze w Krakowie to Polacy makaron na uszy nawijają, tu jest tak samo, z tą różnicą, że w Krakowie można z nimi rozmawiać jak z ludźmi. Tu na dzień dobry podchodzą jak do mięsa, bierz zabawki, podpisuj umowy i wypier.... bo nie mamy czasu. Siedź w norze i czekaj aż zadzwonimy.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
dzemik
(dzemik)
Wiking
zgrzyt między mną a firmą.... bo chciałem zobaczyć na co podpisuję wynajem?.......
w rozmowie telefonicznej z konsultantem usłyszałem, że na razie nie ma nic dla mnie, mam czekać a tymczasem spróbować ograniczyć wydatki na jedzenie i nie kupować biletu miesięcznego.......
Poza tym odnoszę wrażenie, że niektórzy uważają iż Ci co teraz przyjeżdżają do Norwegii to kompletni idioci nie mający zawodu, nie umiejący nic zrobić i nie znający angielskiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
alekkkk
(alekkkk)
Nowicjusz
podpoisales 2 umowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
dzemik napisał:
Norweska firma....... w biurze w Krakowie to Polacy makaron na uszy nawijają, tu jest tak samo, z tą różnicą, że w Krakowie można z nimi rozmawiać jak z ludźmi. Tu na dzień dobry podchodzą jak do mięsa, bierz zabawki, podpisuj umowy i wypier.... bo nie mamy czasu. Siedź w norze i czekaj aż zadzwonimy.....

Mi jak agencja wycieła numer po podpisaniu kontraktu, że nie mają pracy to im zapowiedziałem że nie będę płaci za mieszkanie dopóki nie pójdę do pracy, a jak pracy nie będzie w najbliższym czasie to dostaną pozew o odszkodowanie( w tym samym czasie zrezygnowałem z innej oferty) i zwrot kosztów przyjazdu do Norwegii.
Dodatkowo jeśli masz sypialnie bez okna to nie jest to sypialnia, (okno minimum 10% powierzchni podłogi) zrób zdjęcia i gdyby sapali o kasę to powiedz ze zgłosisz to do inspekcji pracy(arbeidstisinet) i gazety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
dzemik
(dzemik)
Wiking
tak 2 umowy ....... jedna o zawarciu stosunku pracy a druga o wynajem mieszkania (też z firmą)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Joseph napisał:
[quote]dzemik napisał:

Dodatkowo jeśli masz sypialnie bez okna to nie jest to sypialnia, (okno minimum 10% powierzchni podłogi) zrób zdjęcia i gdyby sapali o kasę to powiedz ze zgłosisz to do inspekcji pracy(arbeidstisinet) i gazety.


A po co komu w spypialni potrzebne okno?
W nocy sie spi, a nie oglada watpliwe widoki okienne. W dzien sie pracuje.

I caly problem sie sam rozwiazuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
alekkkk
(alekkkk)
Nowicjusz
Siekiera, motyka, smutna zaba,
Wyjsc z piwnicy nie wypada.
Siekiera, motyka, plusów zbiór,
Stulejarski spiewa chór.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok