Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

9 Postów
katarzkatarz
(katarzkatarz)
Wiking
Ta praca to jednorazowa odskocznia 5-dniowa w Norwegii, że tak powiem zrobiłam rodzinie przysługę bo potrzebowali kogoś na już a wiem,ze nie dostanę mniej niż 100 koron, bo mówiłam,że za taką stawkę w tej chwili pracowałam( w zamian za dotychczasową pracę) Po prostu zastanawiałam się czy to nie jest za mało jak na Norweskie warunki i chciałam się podpytać osób obeznanych w temacie. Jednak dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Olimpia Olimpia
(kinia031987)
Wiking
Sama się tym zajmuję i również mam wykształcenie pedagogiczne i śmiało możesz wsiąść 40 kr za godzinę opieki nad maluszkiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
katarzkatarz
(katarzkatarz)
Wiking
Dodam, że będzie płaciła osoba u której właśnie ostatnio pracowałam za te 100 nok/h i po jej pytaniu ile bym chciała za godzinę za te 53h zastanawiałam się jaką ta osoba ma na myśli stawkę. Nie chciałabym sama sobie zrobić 'krzywdy' podając te 100 nok jeśli mogłabym np. 115 Jak myślicie? Warto spróbować właśnie tak jak mówię?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
masz potwierdzone przez nokut dyplom ukonczenia studiow pedagogicznych z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
katarzkatarz
(katarzkatarz)
Wiking
Nie nie mam,a co by to dało? Zastanawiam się właśnie co ta osoba miała na myśli pytając mnie ile bym chciała jeśli wiadomo od początku, że nie mniej niż 100Nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
TomekEZD
(TomekEZD)
Wiking
Myśle,że nie ma co przesadzac i lepiej zostac przy stawce takiej,jak ta osoba Ci placila-czyli 100 nok. Tym bardziej,że to wcale nie taka mala stawka jeśli chodzi o ten typ zajecia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Daniel dan)
Wiking
Bez komentarza ic rób za nią zobaczymy jak se poradzisz ,i co za porównanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
katarzkatarz napisał:
Nie nie mam,a co by to dało? Zastanawiam się właśnie co ta osoba miała na myśli pytając mnie ile bym chciała jeśli wiadomo od początku, że nie mniej niż 100Nok.
to zalezy ile godzin dziennie pracowalas wczesniej moze chciala ci dolozyc za nagdgodziny
albo za jedzenie ?

stawka 100kr/t za pilnowanie dziecka to jest bardzo wysoka stawka i norwezki nawet po studiach tyle nie maja jako dagmamma

lepiej teraz zarobic mnie i miec dobre referencje na potem, niz sie klocic o 10kr i stracic referencje

glupie ogloszenie w gazecie kosztuje 1000kr
chcesz szukac pracy od zera
tak masz juz 2 rodziny co cie poleca innym

zwlaszcza ze na praksisplas NAV plac i 3500kr miesiecznie za 8 t dziennie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
380 Postów
Stały Bywalec
Daniel dan napisał:
Bez komentarza ic rób za nią zobaczymy jak se poradzisz ,i co za porównanie

a co ty wiesz o pracy pedleder ?
omsorg?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
TomekEZD
(TomekEZD)
Wiking
odurodzeniadumny napisał:
stawka 100kr/t za pilnowanie dziecka to jest bardzo wysoka stawka i norwezki nawet po studiach tyle nie maja jako dagmamma

lepiej teraz zarobic mniej i miec dobre referencje na potem,
tak masz juz 2 rodziny co cie poleca innym

Wlaśnie to mialem na myśli pisząc,żeby nie przedobrzac ze stawką.
A referencje tutaj są bezcenne..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok