Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Praca - Norwegia

5 Postów
martin99
(martin99)
Wiking
Cześć

Już pewnie pytanie przewijało się wielokrotnie, ale czy ktoś jest w stanie pomóc w znalezieniu pracy w Norwegii ??? lub podesłac jakies sugestie (strony/maile). Próbowałem kilkukrotnie wyjechać ale niestety spotkałem się z samymi oszustami. Obecnie jestem w PL, ale z miłą chęcią wyjechał bym z naszego "cudownego" kraju.

Jeśli ktoś coś, to bardzo bym prosił o info....

Pozdrawiam
Marcin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
TomekEZD
(TomekEZD)
Wiking
Może napisz coś wiecej-zawód,umiejetności,znajomośc jezyków-bedzie można latwiej napisac coś o Twych szansach tutaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mateusz Gutowski
(mkgutowski12)
Wiking
Witam szukam jakiejkolwiek pracy,posiadam prawo jazdy kat B,C,C+E..Posiadam własny samochód.Komunikatywny angielski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
darek krajewski
(dario123448)
Stały Bywalec
Mateusz, masz takie " lejce" i nie możesz znaleść pray w Norwegii?,dziwne ,ogłoszen jest do cholery, a może i więcej!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
martin99
(martin99)
Wiking
Zawód :
- zdobyty w szkole technik elektronik, ale nigdy nie pracowałem w zawodzie.

A co wykonuje obecnie:
- Transport/Spedycja/Logistyka/rentownosci kontraktów itd.

Język:
- znam tyle o ile, Kali chcieć konia mieć. Dogadać się w prosty sposób jakoś potrafię.

Praca:
- szukał bym czegokolwiek oby legalnie na umowę. Magazyny itd. aby jakoś zacząć. Posiadam prawko kat. B
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
martin99
(martin99)
Wiking
Ktoś, coś......???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
TomekEZD
(TomekEZD)
Wiking
Prawda jest jedna-forum Ci pracy nie znajdzie. Proponuje zacząc od szlifowania jez.norweskiego i wertowania ogloszeń: nav,finn,jobzone,jobsafari. Z podstawowym jezykiem można tu przyjechac np.na dwa tyg lub miesiąc i szukac pracy bezpośrednio u pracodawców.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
martin99
(martin99)
Wiking
dzięki za szczerą odp. a trudny to język do nauki ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
martin99
(martin99)
Wiking
P.S.
Z drugiej jednk strony pojawiają się ogłoszenia "bez znajomości języka" i ludzie wyjeżdżają, żyją i im się udaje. Poza ogłszeniami zapytałem i tutaj, kto wie może komuś zapali się żarówka i podrzuci jakiś temat (pracodawce). Jak na razie to jak miałem styczność z agencjami to sami oszuści.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
TomekEZD
(TomekEZD)
Wiking
Ja również widzialem ogloszenia "bez znajomości jezyka"-próbowaleś na nie odpowiedziec? Czesc tych ogloszeń to po prostu wyludzanie danych osobowych-gdzie jedynym kontaktem z ogloszeniodawcą jest mail z nic nie mówiącą domeną,bez żadnego nr.tel czy adresu biura.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok