Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

prosze o porade - Norwegia

24 Posty
Marika R
(Mariczuj)
Wiking
Witam serdecznie prosze o kilka wskazowek
otoz mieszkam w Norwegii ( Drammen ) jestem dyplomowanym technikiem ochrony środowiska i administracji ( szkoła ukończona w polsce , dokumentacja w języku polskim i angielskim ) chciałabym pracować tutaj w tym zawodzie .Wiem , że jednak musze znac jezyk norweski - mam w planach pójść na kurs moze ktoś by polecił szkole języka norweskiego w Drammen oraz nakierowal co dalej , jakie kroki zrobić aby podjąć pracę w tym zawodzie .

Z góry dziękuję za każdą cenna wskazówkę.



Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Mariczuj napisał:
Witam serdecznie prosze o kilka wskazowek
otoz mieszkam w Norwegii ( Drammen ) jestem dyplomowanym technikiem ochrony środowiska i administracji ( szkoła ukończona w polsce , dokumentacja w języku polskim i angielskim ) chciałabym pracować tutaj w tym zawodzie .Wiem , że jednak musze znac jezyk norweski - mam w planach pójść na kurs moze ktoś by polecił szkole języka norweskiego w Drammen oraz nakierowal co dalej , jakie kroki zrobić aby podjąć pracę w tym zawodzie .

Z góry dziękuję za każdą cenna wskazówkę.




Pozdrawiam



Autoryzację musisz mieć swojego wykształcenia, zgłoś się do NOKUT.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Żebyś miała zarządzanie i administrację
Na którejś z polskich tzw szkół wyższych
Tak to tylko szmata i mop
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok