Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
marek709485 (4177 niezalogowanych)
23 Posty
Wiking
yzia napisał:
Nie ma to jak wkurzyć człowieka do granic wytrzymałości a potem się go czepiać, że się robi agresywny. Był w jakimś filmie taki motyw, że wrzeszczeli na kolesia a potem go wysłali na terapię kontroli nad gniewem.

dokladnie tak piszesz-no ale to forum w duzej mierze jest terapia dla nie dowartosciowanych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Wiking
AndersB napisał:
zaria napisał:
rodak za granica jak już trochę urosną mu skrzydełka jest najgorszym wrogiem dla swojego rodaka-ktos grzecznie zapytal i poprosil o pomoc! nie o kase! narazil sie na kpiny- drwiny co wyprowadziło go z równowagi-słowo za slowo-agresa rodzi agrsje- a wystarczy coś doradzić dać jakies namiary -link itp no ale to problem!No i przecież wszyscy krzykacze na forum sa wykrztalceni- urodzili sie z biegłym norweskim -angielski wyssali z mlekiem matki pracuja w samych urzedach itp- smutttt pozdrawiam klub inteligentnych inaczej-niezrównoważeni psychicznie niech zostaną w pl, tu są nie potrzebni i tak jest ich od zajebania, człowiek który prosi o pomoc, a po drugim poscie już wyzywa, chce bić...

niech spierdala pizduś razem z tobą


zapewne strach cie oblecial bo -molby wiecej od ciebie umiec a tym samym twoja pozycja w pracy blaby zagrożona -prawda? a znizyc sie do twojego poziomu? kregoslupa szkoda nadwyrezac- w realu kazdy cwaniak z tego forum to zapewne boidupa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
zaria napisał:
[quote][
zapewne strach cie oblecial bo -molby wiecej od ciebie umiec a tym samym twoja pozycja w pracy blaby zagrożona -prawda? a znizyc sie do twojego poziomu? kregoslupa szkoda nadwyrezac- w realu kazdy cwaniak z tego forum to zapewne boidupa:)[/quote]


ty czytasz co piszesz? znaczy sie że jakiś cfaniak z pl przyjdzie do mojej firmy i mi prace zabierze taki sprytny a roboty na forum szuka? z jego podejsciem i nastawieniem to tylko na ciecia sie nadaje, bo jezeli on na forum wszedł pierwszy raz i nazwyzywał wszystkich od dziwek i wpierdolem grozi to ja go nie widze pracującego miedzy ludzmi dzikusa

p.s.tępa strzało jestesmy w norwegii i dlaczego mam sie bac o swoje miejsce w pracy? bo p[rzyjedzie jakas niedorajda z polski i bedzie robił za pół stawki? a niech próbuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Wiking
AndersB napisał:
[quote]zaria napisał:
[quote][
zapewne strach cie oblecial bo -molby wiecej od ciebie umiec a tym samym twoja pozycja w pracy blaby zagrożona -prawda? a znizyc sie do twojego poziomu? kregoslupa szkoda nadwyrezac- w realu kazdy cwaniak z tego forum to zapewne boidupa:)[/quote]


ty czytasz co piszesz? znaczy sie że jakiś cfaniak z pl przyjdzie do mojej firmy i mi prace zabierze taki sprytny a roboty na forum szuka? z jego podejsciem i nastawieniem to tylko na ciecia sie nadaje, bo jezeli on na forum wszedł pierwszy raz i nazwyzywał wszystkich od dziwek i wpierdolem grozi to ja go nie widze pracującego miedzy ludzmi dzikusa

p.s.tępa strzało jestesmy w norwegii i dlaczego mam sie bac o swoje miejsce w pracy? bo p[rzyjedzie jakas niedorajda z polski i bedzie robił za pół stawki? a niech próbujeB)[/quote]

a ty przyjechales do Nl na zaproszenie krola zapewne? i od razu byla willa z basenem i jacht i nic tylko lerzec i pachniec-i boisz sie pomoc innym bo nie daj boze ktos by ci podziekowal? ten czlowiek gdy tu wszedl nikogo nie wyzywal! to jego sponiewieraliscie-zabolalo was odbicie paleczki- zakrakal tak jak wy-przemowil waszym- jezykiem -nie boisz sie ze ci zaszkodzi? to czemu nie dasz namaru na jakiegos pracodawce-firme itp- skoro ten nowy z Pl taki tempy glupi to go najwyzej nie zatrudnia- tacy madrzy i wykwalifikowani to co robicie w Nl? trzeba bylo w kraju firme otwieac by ci biedni na was pracowali- cholera ciasno w tej norwegii haha polakowi (norkopolakowi) juz swoj ziomek pszeszkadza- bo skoro z Pl to jakis taki obcy i inno-jezyczny i nawet umie klnac jak my haha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
zaria napisał:
rodak za granica jak już trochę urosną mu skrzydełka jest najgorszym wrogiem dla swojego rodaka
Najgorszymi wrogami sa czesto ci co dopiero przyjechali do Norwegii. Wszyscy chca posiadac dokladnie to samo i zarabiac tyle samo, albo i wiecej niz ci co pracuja juz te 10 lat. Przy dodatkowym braku skrupułow efekt moze byc nieciekawy - najczeszczy objaw, obmawianie w pracy za plecami (np. kwestionowanie umiejetnosci) i wymyslanie szkodliwych dyrdymalkow.
No i to nastawienie - mi sie wszystko nalezy - bo ja dopiero przyjechalem, bo nie znam jezyka, bo mam mniej niz ten, co mieszka i pracuje tutaj te 20 lat.
Owszem, sa i normalni ludzie, ale kilku takich jak wymienieni powyzej i chec osobistej pomocy (czyli zalatwienie pracy u siebie w zakladzie) spada do zera.

No i dochodzi jeszcze jeden problem - jak polecic kogos, kogo sie nie zna i nie wie sie co dana osoba umie. A na slowo to ciezko komus uwierzyc - w obecnych czasach kazdy powie ci, ze umie wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
1.cofnij sie do 1ej strony,
2.przeczytaj posty janka12 który to miał 100% racji co pisał na ten Skanska itd napisał SZCZERĄ prawde
3.przejdź do strony 2iej i przeczytaj post od tego cfaniaka ze wsi skierowany do janka12,

...odrobina POKORY i nie jeden by mu pomógł a tak życze hójowi żeby został na wsi bo do miasta za wysokie progi dla niego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zaria napisał:
wszyscy krzykacze na forum sa wykrztalceni pozdrawiam klub inteligentnych inaczej-
pozdrawiamy inaczej wykrztałconą zarię
co to pewnie już spożywanie alkoholu rozpoczęła przed świętem
i znów taka odważna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Andrzej Majcher
(endriu..)
Wiking
szczerze,wiele osob przyjezdza z mysla ze wystarczy tu przyjechac i praca czeka niestety rzeczywistosc jest zupelnie inna! ja polecam zamiast tu przyjechac i starcic pieniadze i duzo czasu wykorzystajcie je na nauke jezyka w polsce i pouczcie sie,przyjezdzajac tu z jezykiem znalezienie pracy jest wtedy prosta i mozna przebierac w ogloszeniach!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
zaria napisał:
AndersB napisał:
zaria napisał:
rodak za granica jak już trochę urosną mu skrzydełka jest najgorszym wrogiem dla swojego rodaka-ktos grzecznie zapytal i poprosil o pomoc! nie o kase! narazil sie na kpiny- drwiny co wyprowadziło go z równowagi-słowo za slowo-agresa rodzi agrsje- a wystarczy coś doradzić dać jakies namiary -link itp no ale to problem!No i przecież wszyscy krzykacze na forum sa wykrztalceni- urodzili sie z biegłym norweskim -angielski wyssali z mlekiem matki pracuja w samych urzedach itp- smutttt pozdrawiam klub inteligentnych inaczej-niezrównoważeni psychicznie niech zostaną w pl, tu są nie potrzebni i tak jest ich od zajebania, człowiek który prosi o pomoc, a po drugim poscie już wyzywa, chce bić...

niech spierdala pizduś razem z tobą


zapewne strach cie oblecial bo -molby wiecej od ciebie umiec a tym samym twoja pozycja w pracy blaby zagrożona -prawda? a znizyc sie do twojego poziomu? kregoslupa szkoda nadwyrezac- w realu kazdy cwaniak z tego forum to zapewne boidupa


SLUCHAJ POSEPNY CZEREPIE

NIEPRAWDA!!!!!!!!

NIE BYLA BY ZAGROZONA KOGO KOLWIEK POZYCJA W PRACY JAK SIE PRACUJE NA LEGALU TU MAJA INNE PODEJSCIE I INNE JEST PRAWO PRACY

A Z TYM SWOIM POLTUNSKIM PODEJSCIEM PRZESYLAM CI SPORTOWE SPIERDALAJ
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Paweł Dragan
(pawelwroclaw05)
Wiking
heh masakra normalnie nie wytrzymam to że jestem ze wsi to znaczy już że tępak itp nie? gdyby nie wieś to nie było by miasta zacznijmy od tego wieś was karmi ludzie ze wsi od małego pracują i tej pracy się nie boją ja nie chcę nikogo wygryzać a tym bardziej Polaka ja szukam poprostu lepszego życia chcę pracować bo wiem żę zrobię wszystko to co jest mi powierzone nigdy nikogo w robocie nie podjebałem wręcz przeciwnie jeszcze pomagałem żeby szef nie zobaczył że np pomocnik nie daje sobie rady na nas fachowców.Nie chcę nikomu robić krzywdy ale też nie będę tolerował takich głupich tekstów w moim kierunku bo nikomu nic złego nie zrobiłem pozdro.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok