Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
bl@ck napisał:
Gdybym nie miał innej pracy nagranej to musiałbym być totalnym idiotą żeby się samemu zwalniać
dlaczego nazwyasz mnie idiota???
ja sie zwalanialem nie majac wtedy innej pracy...
nowej pracy zaczalem szukac tydzien po zlozeniu wypowiedzenia... ostatniego dnia oddalem auto firmowe plus narzedzia itd o godz. 8,00 a o 10,00 tego samego dnia podpisywalem kontrakt juz z nowym pracodawca.... nadal nie rozumiem skad sie wzial tutaj ten "idiota" yhm...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Jeśli poczułeś się urażony to przepraszam. Po prostu zazwyczaj najpierw znajduje się pracę a następnie wypowiada się poprzednią. Na usprawiedliwienie mogę tylko podać, że wyraźnie napisałem że to ja musiał bym być kompletnym idiotą aby zwalniać się bez znalezienia innej posady a nie każdy inny Kowalski czy Malinowski. W żadnym wypadku moja wypowiedź nie miała na celu obrażenia kogokolwiek. Pewnie że istnieją profesjonaliści wysokiej klasy którzy mogą sobie pozwolić na wypowiedzenie umowy i później przebieranie w ofertach, ja jednak do takich nie należę.


Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
bl@ck napisał:
Pewnie że istnieją profesjonaliści wysokiej klasy którzy mogą sobie pozwolić na wypowiedzenie umowy i później przebieranie w ofertach, ja jednak do takich nie należę.
nawet gdybym nie byl tym kim jestem tez zlozylbym wypowiedzenie po slowach szefa: jesli Ci sie nie podoba i cos Ci nie pasuje: mozesz sie przeciez zwolnic.... co tez uczynilem...
jesli masz szacune do samego siebie to spisz spokojniej i mozesz spojrzec w lustro bez zadnej pogardy dla siebie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mm1nnaa
(Mm1nnaa)
Wiking
Witam serdecznie Pana ignoranta. To że idzie się na chorobowe na wypowiedzeniu nie oznacza kombinowania(jest wiele indywidualnych sytuacji). Miałam kontra 100% w firmie w której dałam wypowiedzenie zostało mi około miesiąca pracowałam, na wypowiedzeniu już w nowej pracy oczywiście na extra pomoc ponieważ nie mogę mieć dwóch stałych umów jednocześnie. Trafiłam do szpitala, dwa tygodnie chorobowego i zapytali mnie w której firmie mam stały kontrakt, musiałam podać byłego pracodawcę ponieważ jeszcze miesiąc kontraktu 100%mnie obowiązywał, godzin już nie dostawałam tyle ponieważ mi to odpowiadało, nie zmniejszony został kontrakt w tym czasie, niestety pieniedzy pracodawca powiedział że mi nie wypłaci i teraz tylko szukanie pomocy u Advokata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok