Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
Widzisz..norwegia Ci nie sluzy. Tyle lat tu siedziales a jedynie dorobiles sie marnej zapomogi z AAP
Następny INDOLENT, wypowiadający się na tematy związane ze zdrowiem INNYCH.
Dlatego drobne uświadomienie!.
Nie Jestem Na Zasiłku AAP!!!, to dwa niezależne zagadnienia formalne.
Jestem na STAŁEJ RENCIE INWALIDZKIEJ, NABYTEJ W NORWEGII!!!.
Inaczej nie miał bym tego świadczenia!!!.
Jednak przez swoją początkową niewiedzę formalną w tym konkretnym temacie, mam teraz to co mam, a mogłem mieć co najmniej 2-3 razy więcej.
Dlatego zamiast OBRAŻAĆ, ucz się na błędach innych, ponieważ możesz mieć gorzej niż ci którym teraz UBLIŻASZ!.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Riggman napisał:
Widzisz..norwegia Ci nie sluzy. Tyle lat tu siedziales a jedynie dorobiles sie marnej zapomogi z AAP
Następny INDOLENT, wypowiadający się na tematy związane ze zdrowiem INNYCH.
Dlatego drobne uświadomienie!.
Nie Jestem Na Zasiłku AAP!!!, to dwa niezależne zagadnienia formalne.
Jestem na STAŁEJ RENCIE INWALIDZKIEJ, NABYTEJ W NORWEGII!!!.
Inaczej nie miał bym tego świadczenia!!!.
Jednak przez swoją początkową niewiedzę formalną w tym konkretnym temacie, mam teraz to co mam, a mogłem mieć co najmniej 2-3 razy więcej.
Dlatego zamiast OBRAŻAĆ, ucz się na błędach innych, ponieważ możesz mieć gorzej niż ci którym teraz UBLIŻASZ!.


OBRAZAC…UBLIZAC… czy ty sie slyszysz ?? Panie Gabrielu ilesz Ty ludzi na tym forum wysmiewales, obrazales i dolowales przez te lata gdzie teraz prodisz o jakas pomoc…zalosny jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał: OBRAZAC…UBLIZAC… czy ty sie slyszysz ?? Panie Gabrielu ilesz Ty ludzi na tym forum wysmiewales, obrazales i dolowales przez te lata gdzie teraz prodisz o jakas pomoc…zalosny jestes.

Sam jesteś żałosny, ponieważ powielasz jak papuga to co inny robili źle.
Wypominasz mi przeszłość, a w teraźniejszości jesteś gorszy niż ja podobno byłem kiedyś na tym forum.
Ot i tyle co trzy motyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok