Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
KacperPatryk napisał:
Solid Jobb. Kamil Sadowy Drammen
Ten gość, świadomie ciebie walił w rogi, ponieważ jego firemka, nie jest zarejestrowana w systemie NAV-AAP.
A to oznacza iż nie ma on prawa, zatrudniać legalnie, żadnego najemnego pracownika.


...robili na czarno od samego poczatku...to i sa w czarnej d....
...jakkolwiek żal!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
bojfraoszlo napisał:
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
KacperPatryk napisał:
Solid Jobb. Kamil Sadowy Drammen
Ten gość, świadomie ciebie walił w rogi, ponieważ jego firemka, nie jest zarejestrowana w systemie NAV-AAP.
A to oznacza iż nie ma on prawa, zatrudniać legalnie, żadnego najemnego pracownika.

...robili na czarno od samego poczatku...to i sa w czarnej d....
...jakkolwiek żal!


...jednego ciągle nie mogę zrozumieć...taki polski syndrom ćmy...wie że żarówkajest hyś i skrzydełka pójdą się...i będzie parzyło ..ale nie ..leci bo pan szef mu bilet kupił...
agencje pracy żebrzą na wszystkich forach i w socialmediach o dwuręczne sprawne istoty nawet bez języka na legalnych całkiem niezłych warunkach ale ćma co robi???

do lampy leci...miłego weekendu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Monika Grzybowska
(MonikaGrzybowska)
Początkujący
Zadzwon do inspekcji pracy jest polski konsultant dostepny wiec bezproblemowo sie dogadasz..generalnie pracodawca ma miesiąc żeby dać ci umowę o prace..wiec możesz twierdzić że pracowałeś i czekałem na umowę ale on cię zwodzil lub ostatecznie odmówił podpisania umowy i wypłaty wynagrodzenia. . jeśli udowodnisz ze pracowałeś u niego to otrzymasz od państwowego funduszu gwarancji plac zaległe wynagrodzenie za 3 miesiace..stałe oraz za nadgodziny oraz feriepenger ..Istnieje również coś takiego jak odpowiedzialność zleceniodawcy czy wspolnikow kontrachentow czyli możesz się za konkretny projekt upomnieć o pieniądze ,,wyżej" hehe..ale bez umowy jest to raczej ciężkie tym bardziej jak on nie ma prawa ludzi zatrudniać.. potrzebne ci jakiekolwiek potwierdzenia.. przelewy timeliste zdjęcia z budowy świadkowie ..masz kontakt z kimś kto dalej u niego pracuje? Niech poda ci adres aktualnie gdzie pracuja i podaj go w inspekcji pracy..nikt tam nawet nie ma karty budowlanej a bez tego nie mają prawa pracować na budowie ..on dostanie taka karę ze się przysłowiowe obsra gdyż wyrobienie takich kart jest obowiązkiem pracodawcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kacper Patryk
(KacperPatryk)
Wiking
Dziękuję bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok