Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Parking-owe miejsce. - Norwegia

2 Posty
Dominika B
(maczarkarma)
Wiking
Hej. Lece do polski na trzy tygodnie zastanawiam się czy ktoś może ewentualnie pomóc w przechowaniu samochodu w Bodo. ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Dominika B
(maczarkarma)
Wiking
Co łaska? (-;
Czy co łaska 1000 Nok ? (-;
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
Łukasz Ch
(Ch_norw) Online
Początkujący
Dzień dobry,
informujemy, że moderacja nie skasowała żadnego postu z tego tematu. Gdyby tak było, to w temacie widniałby wpis "Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu"
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
30 Postów
paweluanset
(paweluanset)
Nowicjusz
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Ch_norw napisał:
Dzień dobry,
informujemy, że moderacja nie skasowała żadnego postu z tego tematu. Gdyby tak było, to w temacie widniałby wpis \\\"Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu\\\"
Pozdrawiam
Przestań pieprzyć bzdury - TY POLSKI CENZORZE, RODEM Z ZAMIERZCHŁYCH CZASÓW KOMUNISTYCZNEJ POLSKI- i jeszcze bardziej pogrążać to wasze durne forum.
Wierutne bzdury piszesz, nigdy na tym forum nie było takiej informacji, o jakiej piszesz.
Co prawda, nie mam skanów usuniętych wpisów, ponieważ nie jestem aż tak zawzięty, jak wasze administracyjne \" CENZORSKIE BIURO NIEWYGODNYCH WPISÓW\"
Jednak mogę udowodnić iż skasowaliście dwa moje wpisy w całości.
Jednym z nich, jest temat o spalonych książkach przez KATOLICKI GDAŃSKI KOŚCIÓŁ W GDAŃSKU. O czym pisały prawie wszystkie agencje prasowe na świecie poza waszym forum .
W tej sprawie napisałem dwa tematy które w całości zostały usunięte, bez żadnego wyjaśnienia na moją indywidualną skrzynkę pocztową.
Coraz bardziej pogrążacie się w dno.
Znowu możecie Mnie ZBANOWAĆ, ORAZ ZABLOKOWAĆ MÓJ IP, INTERNETU.
Na dzień dzisiejszy, mam to w odbycie.
Jeszcze jeden raz, skasujecie coś MOJEGO NA TYM FORUM, a upublicznię to na facebooku.
Moja cierpliwość do tego forum, powoli się wyczerpuje.

a ten jeszcze pijany
Zgłoś wpis
Oceń wpis:6  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas