Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

"Lewa" faktura z Oslo Urgent Care Center - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
jan kowal
(drawart)
Wiking
Witam, dostałem fakturę z przychodni (Oslo Urgent Care Center) za konsultacje która nie miała miejsca. Miał ktoś coś podobnego? W jaki sposób może na to zareagować? Niestety jestem w Polsce i jeszcze będę przez jakiś czas, a znaleść bezpośredni e-kontakt nie moge.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
drawart napisał:
Witam, dostałem fakturę z przychodni (Oslo Urgent Care Center) za konsultacje która nie miała miejsca. Miał ktoś coś podobnego? W jaki sposób może na to zareagować? Niestety jestem w Polsce i jeszcze będę przez jakiś czas, a znaleść bezpośredni e-kontakt nie moge.
Nie byłeś na pogotowiu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Magne Jorstad
(Magne Jorstad)
Wiking
Hello. On the invoice you should find some details for contacting them. If this visit didn't take place, you write them about this and tell them that you will not pay. You can ask them to provide documentation for the alledged consultation. On the other hand, if you booked a consultation and you did not show up, you must pay.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok