Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Jacek Duda (58293 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Hilton napisał:
wybiore sie w tym tygodniu....
Takie drobne acz niezobowiązujące , przemyślenie życiowe...
Może ...byśmy tak razem , wybrali się przypadkiem do rzeczonego sezamu...w tym obecnym tygodniu ... ? .

(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Wybieram sie jutro oklo 9.30
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Hilton napisał:
Wybieram sie jutro oklo 9.30Toś sobie ustaliła godzinę...
O tejże godzinie , to Ja będę jednak na ..Tinie... za bramkami " budował " nową posadzkę w przeogromnej hali , nowej linii technologicznej...
Natomiast i owszem , o 18.30...lub 19.30 to Ja , mogę być na każde skinienie Twojej ręki...

(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
jasta102 napisał:
nies zalozyla watek nie po to, aby 90 % zajmowaly wasze wywody, idzcie sobie na priv. W gaszczu waszych wynuzen ciezko znalezc cos, co jest na temat.
Ha det.


Kapusta kiszona na swieta, to bardzo wazny temat do dyskusji w temacie "Zblizaja sie swieta", a wiec zablysnac sie chcialo, ale sie nie udalo Jak to oswiadczyla moja przyjaciolka "namolnemu", a co gorsza niezbyt rozgarnietemu tancerzowi na imprezie : "Tera nie, ale sie dowiaduj" Tak, ze jasta102 : tera zes nie blysnal, ale sie staraj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zobacz Fijoła w jakim temacie się wypowiadasz -Zblizaja sie swieta.. wyjedzamy do Polski czy zostajemy?
Czy polskie Boze Narodzenie w Norwegi moze byc takie samo?
Hmm.. i kiedy wyjezdzac o ile wyjezdzac..
Mam nadzieję, że zrobiłaś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
jasta102 napisał:
Zobacz Fijoła w jakim temacie się wypowiadasz -Zblizaja sie swieta.. wyjedzamy do Polski czy zostajemy?
Czy polskie Boze Narodzenie w Norwegi moze byc takie samo?
Hmm.. i kiedy wyjezdzac o ile wyjezdzac..
Mam nadzieję, że zrobiłaś



Sluchaj "zasrancu102", jak jeszcze kiedys bedziesz chcial zablysnac intelektem w moja strone, to najpierw wez zeszyt, dlugopis (mozesz potrenowac na klawiaturze ostatecznie mamy czasy zaawansowane technicznie ) i sprobuj nauczyc sie poprawnie pisac (nicki) . Latwiej bedzie zrozumiec do kogo sie zwracasz, bo jak na razie masz glebokie braki

Mysle, ze i tak za duzo uwagi poswiecialam na twoja osobe, pora wrocic do ignorowania twoich postow na forum Nie zastanawiales sie dlaczego wiekszosc uzytkownikow na forum ignoruje twoje wypowiedzi, kiedy usilnie podejmujesz kolejna probe "wstrzelenia" sie w jakakolwiek dyskusje ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Fiona, nie denerwuj sie bo nie warto. jasta 102 od poczatku swojej aktywnosci na forum zaczepia, ubliza bezpodstawnie. Ale w jego rozumieniu jest to w porzadku. Szkoda klawiatury, by wdawac sie z nim w jalowe dyskusje. To taki cwaniak za dyche, w d**ie byl, g**no widzial, ale jest dumny ze pracuje w Norwegii. To byl szczyt jego marzen. Poza tym jest niespojny, a takze nie potrafi rozroznic rzeczy waznych od wazniejszych.
Nie stac go na wlasna riposte, wiec uzywa cudzych wypowiedzi, zmienajac 2 lub 3 slowa i mysli ze jest sprytny i zabawny. Jest zenujacy. Coz, ani ja ani ty Fiona nie zmienimy tego, sloma z butow mu wystaje, a z twarzy bije prymityw. Ale to nie nasz problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ja chciałbym nieśmiało przypomnieć aktywistkom Koła Gospodyń Wiejskich, Oddział Zamiejscowy w Norwegii, że przed świętami mają obowiązek iść do spowiedzi i uzyskać rozgrzeszenie, aby zgodnie z tradycją godnie zajadać się kiszonymi ogórkami i kapustą w wigilię. Radzę więc przede wszystkim rozejrzeć się za dobrotliwym przygłuchawym katabasem, a nie tracić czas na forum. Bo tradycję może szlag trafić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Ja zostaje tutaj w NO. Mam tutaj rodzine wiec -mam wiele . W zwiazku z powyzszym -chcialabym zlozyc wszystkim forumowiczom tym wyjezdzajacym i tym zostajacym zdrowych ,pogodnych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczesliwego Nowego Roku . `PS : smacznych pierozkow ,kapuchy i karpika .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
wracajac do kapusty to znalzlam 'salatke ziolowa z kiszonej kapusty' w skladzie ma kapuste kiszona, marchewke, kminek pieprz, czosnek, lisc laurowy i ziele angielskie. 35 koron za litrowy sloik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok