Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Jacek Duda (58922 niezalogowanych)
1 Post

(giovi2)
Wiking
kami napisał:
giovi2 napisał:
Ja zostaje w Norwegii na Swieta i do tego sama.Ty, Hilton masz przy sobie dzieci,to bardzo,bardzo duzo
Ja sie nie przejmuje,chociaz pewnie bedzie moment smutku,jednak nie mysle o tym.Bedzie dobrze,a Ty zrob dzieciakom Swieta takie jak sama chcialabys miec bedac dzieckiem


kurcze govi2 twoja corka miała przyjechac do ciebie i co???? kurcze nie siedz sama dawaj do nas my co prawda jedziemy do pl ale przeciez mozesz jechac z nami zapraszamy wsiadaj w tego wana i dawaj bez zciemniania


Miala,miala,ale nie przyleci z przyczyn od nas niezaleznych
Dzieki Kami za zaproszenie,ale zostaje w Norwegii,to juz postanowione
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
giovi2 napisał:
kami napisał:
giovi2 napisał:
Ja zostaje w Norwegii na Swieta i do tego sama.Ty, Hilton masz przy sobie dzieci,to bardzo,bardzo duzo
Ja sie nie przejmuje,chociaz pewnie bedzie moment smutku,jednak nie mysle o tym.Bedzie dobrze,a Ty zrob dzieciakom Swieta takie jak sama chcialabys miec bedac dzieckiem


kurcze govi2 twoja corka miała przyjechac do ciebie i co???? kurcze nie siedz sama dawaj do nas my co prawda jedziemy do pl ale przeciez mozesz jechac z nami zapraszamy wsiadaj w tego wana i dawaj bez zciemniania


Miala,miala,ale nie przyleci z przyczyn od nas niezaleznych
Dzieki Kami za zaproszenie,ale zostaje w Norwegii,to juz postanowione
'

ok jak chcesz ale wiesz jak sie rozmyślisz to wiesz ze dzwi mojego domku zawsze stoją przed tobą otworem niezależnie czy masz litra czy 2 hahahahahaha
a na poważnie govi2 to całuje cieplutko i zmykam do pracy :*
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Anna79)
Wiking
Czesc Wam ja jade 18tego ale 27 wracam.A Tobie Hilton zycze milego spedzenia swiat i Wam wszystkim oczywiscie tez.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Kamil Kamil
(tadziksc)
Nowicjusz
w świeta każda morda usmiechnięta ....<lol2>
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(klark6)
Wiking
niekturzy jadom bo najblisi czekaja ,a ja zostaje i to jest dlamnie troszke smutne, ale tak mi się ułożyło jakoś myślę że przeboleje ,może ktoś napisze domnie . Pzdrawiam wszystkich co wyjerzdzają i niech wam gwiazdka siwieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
ulv72 napisał:
nies napisał:
Zblizaja sie swieta.. wyjedzamy do Polski czy zostajemy?
Czy polskie Boze Narodzenie w Norwegi moze byc takie samo?
Hmm.. i kiedy wyjezdzac o ile wyjezdzac..



Jesli jestes tu z rodzina czy kimkolwiek bliskim lub tez nie (jeden "wolny" talerz dla goscia przy stole) ... to tak naprawde nie ma znaczenia, gdzie te swieta bedziesz obchodzic... czy tutaj w Norwegii, czy w Mozambiku... kultywowanie swiat w naszym ojczystym rozumieniu zalezy od nas samych przeciez... wiec jesli zadbasz aby wszystko na stole i wokol stolu bylo tak jak w kraju naszym... to Boze Narodzenie bedzie takie samo w Norwegii jak i w Polsce... tak uwazam, czy sie myle ?

kwestia - czy wyjezdzac czy nie - bardziej dotyczy tego - czy ma sie biskich w kraju, do spedzenia z nimi swiat... jesli tak, to warto , bo kazda chwila spedzona wsrod bliskich jest bezcenna... jesli twoja rodzina jest tutaj... to - tak naprawde - po co jechac do kraju na same swieta ?


dokładnie tak
może tylko nie pomyślałam o mozambiku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
do hilton:
również nie wiem o co chodzi, nie znamy się, ale jestem przekonana, że dzieci nie dadzą ci się długo smucić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Tomala74)
Wiking
Nie ma takiej siły co mnie na jakieś święta w Norwegi zostawi.Czy to Boże Narodzenie czy Wielkanoc.Jestem już tutaj tyle lat,bo już od roku 2002 z małą przerwą ale do dzisiejszego dnia nie mogę przekonać się do mentalności tego narodu.
Święta w Polsce mają zupełnie inny charakter.I nikt mi tego nie powie że tak nie jest.Ja jadę już w sobotę 12 grudnia wracam w styczniu też 12.Im dłużej w kraju tym mniej wariuję tutaj.Optymalny czas pobytu w Tym kraju to 4 tygodnie góra 5.Pozdrawiam Wszystkich i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...rowniez wszystkiego najlepszego!

przy okazji, gratuluje 'odwagi cywilnej'w wyglaszaniu niepopularnych pogladow.
teraz przygotuj sie na swiete oburzenie,zwolennikow innej(jedynie slusznej)opcji...

pzdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
panladny napisał:

teraz przygotuj sie na swiete oburzenie

swiecie sie oburzam

ps nie cierpie Norwegii,nie cierpie swiat...nie cierpie....i co z tego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok