Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jacek Duda (58971 niezalogowanych)
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Ja kupilam wlasnie u 'turkow' taka i smakuje jak polska kiszona.widzialam tez polska.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Kurcze yzia, gdzie wy to kupujecie? Raz sie zapytalam *u Turka* o surkål to mi pokazal to cos w pudelku hahahahahah, na slodko. Ale moze to byl *pakisz* .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
mieszkam w drammen i tu jest kapusta ma na sloiku niemieckie i rosyjskie napisy.i nawet ma marchewke.jest kwasna.mniam. i maja tez fasolke, marchewke z groszkiem i salatke z czerwonej kapusty z polski.
a w azjatyckim sklepie byla polska kapusta ale nie wiem czy jeszcze maja.
podrzucic komus do oslo?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Fiona66)
Wiking
yzia napisał:
mieszkam w drammen i tu jest kapusta ma na sloiku niemieckie i rosyjskie napisy.i nawet ma marchewke.jest kwasna.mniam. i maja tez fasolke, marchewke z groszkiem i salatke z czerwonej kapusty z polski.
a w azjatyckim sklepie byla polska kapusta ale nie wiem czy jeszcze maja.
podrzucic komus do oslo?


Wyprobowalam je wszystkie (w tym tygodniu ICA MAX ma surkål w cenie 5 koron za opakowanie) lacznie z tymi w sloikach i kwasne to one sa , ale zakwaszane octem (polecam etykietke ) , a nie kiszone

Oczywiscie, na bezrybiu, to i rak ryba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Yzia, dziekuje. Jezeli bys jechala w jakiejs waznej sprawie do Oslo, to ja bym chetnie te kapuse zamowila, ale tylko z kapusta jechac to bez sensu. Jezeli o mnie chodzi, to najpierw poszukam wnikliwiej w tych sklepach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
W... W...
(Niusia)
Wiking
Hilton,ja bede w sobote w Oslo,dokladnie na Majorstua,jesli do soboty nie znajdziesz kapusty w swojej okolicy to moge Ci ja podrzucic a potem bede w srode w szpitalu na Ullevål
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
...Dla chcącego nic trudnego... jak powiada jakieś tam przysłowie...
PRZY Siedzibie LEBARY w Oslo , jest DUuuuuŻY sklep u Turka , lubo innego Muślima ..
Jak go zwał tak go i zwał ...
Ważne jest to , że tam można kupić SOBIE o ile się oczywiście na pewno chce , duuuuużo słoików z "Naszymiiiiiii" specjałami...
Tylko niestety , trzeba trochę , lub i więcej ... pobuszować po półkach....
Można znaleźć , normalne ogórki KWASZONE , konserwowe , kapustę kiszoną w słoikach taką siaką i owaką ...
Tylko to naprawdę trzeba chcieć ,a nie jak zwykle Marudzićććććć.....

(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Gabrielu, az tak daleko sie zapusciles Bylam w tym sklepie rok temu, po mieso , ale wybiore sie w tym tygodniu. Chcialam bigos gotowac na swieta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nies zalozyla watek nie po to, aby 90 % zajmowaly wasze wywody, idzcie sobie na priv. W gaszczu waszych wynuzen ciezko znalezc cos, co jest na temat.
Ha det.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
jasta102 napisał:
, idzcie sobie RACZEJ TO TY ....idź Sobie ....np.na spacer i przewietrz swoje Myśli niepoukładane....
Przecież dyskusja , jest jak najbardziej na temat ...
Poza Twoją wstawką
Ogarnij się ...
...................................................
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
...................................................


Oj Hiltonku... kiedy Ja się w końcu doczekam , spróbowania Tegoż Twojego SPECJAŁU
KIEDY ....??? .

Niemniej jestem cały w skowronkach na samą myśl.....

...O ....BIGOSIE....
TY , NASZ... powszedni...
...PRZYBYWAJ...przybywaj... chociaż !!!...xxxxxxxxxxxxx... może jeszcze , chwilę ..chwileczkę ...poczekaj....!?.

(na gościnnych występach)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok