Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Jeszcze zanim stąd znikniesz, to chciałbym cię zapytać, co tak naprawdę cię boli.
Czego ci brakuje w życiu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Pis
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Minusikami to sobie możesz.
W dyskusji jesteś cienki jak barszcz.
Bójeczki szukasz, ale nie tędy droga wojowniku.
Może do WOTu się przyjmij, jak tak pragniesz wojaczki.
O ile zdążysz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Pis
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Straszny z ciebie burak.
Cebulak to byłby komplement dla ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
UTRZCIWIE.
to nadal przez twoje wielkie palce?
Chłopie naucz się pisać po polsku, a potem usiłuj rozmawiać.
Bo najpierw pisownia, a potem jeszcze merytoryka.
Dobranoc. Godzina zabawy minęła
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
ZAWIESZAM BROŃ NA TYDZIEN
PONIEWAŻ MÓJ PRZYJACIEL I KOLEGA Z PRACY ZMARŁ
ROZUMIESZ TY STARA P
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
GACEK1981 napisał:
KOBIETO BIJCO I FORUMOWA KURWO
ZAWIESZAM BROŃ NA TYDZIEN
PONIEWAŻ MÓJ PRZYJACIEL I KOLEGA Z PRACY ZMARŁ
ROZUMIESZ TY STARA PAŁO.
Skoro to twój przyjaciel, to Możesz pójść za nim i zamiast zawieszać, to weź się i powieś.
Będzie jak znalazł i kolega będzie miał towarzystwo.
Forumowy szczurze bez imienia, nazwiska i telefonu.
ROZUMIESZ TO hejterze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GACEK GACEK
(GACEK1981)
Początkujący
Wiesz co ty nawet w Wałbrzychu nie mogłeś przeprosić. I dobrze wiesz co mówię.Ja mam honor ,ale wiedz żę potrafię wszystkich forumowiczów przeprosić żę bardzo źle i wulgarnie pisałem o nie których.I przepraszam jeszcze raz naszych rodaków.
TY NIEMASZ HONORU NAWET KOBIETY W CIĄŻY NIE PRZEPROSISZ ŻĘ TAK SIĘ WYŚMIEWAŁĘŚ Z PANI,NAWET USUNEŁEŚ WPISY,A O RESZCIE NASZYCH RODAKÓW ILU WYŚMIEWAŁEŚ,A W SZCZEGOLNOŚCI JEDNĄ PANIĄ TEŻ 5 LAT TEMU I WIESZ CO .SMIERCI ,ANI SZPITALA,ANI WIEŹIENIA.NAJWIEKSZEMU IDIOCIE NA NASZEJ WSPANIAŁEJ PLANECIE SIĘ NIE ŻYCZY.
DALEJ WYŚMIEWAJ SIĘ TERAZ NAWET ZE ZMARŁYCH
MAM NADZIEJE ŻE KARMA BĘDZIE SROGA.....
TY WOGÓLE KONTAKTUJESZ CO PISZESZ NA TYM FORUM I GDZIE INDZIEJ.I TY LUDZIĄ POMAGASZ W CZYM TY STARCZE I JESTEŚ CHORY.KAŻDY TWÓJ WPIS TO TRAGEDIA .
TYLKO UBLIŻANIE ,WYŚMIEWANIE,I TO CIEBIE CIESZY .I MYŚLISZ ŻĘ JESTEŚ SUPER,NAWET WE WAŁBRZYCHU CIEBIE NIE LUBIĄ.
JA CIEŻKO PRACUJE LEGALNIE ,ZRESZTĄ PANOWIE Z POLICJI JUŻ SPRAWDZILI TO.
JA TU JESTEM DUŻO LAT ...
NA TYM FORUM JESTEM POCZĄTKUJĄCYM, A NIE HEJTEREM.BO MNIE TO NIE BAWI..
JA CI POWIEM JEDNO , PRZEPROŚ WSZYSTKICH NASZYCH RODAKÓW ŻĘ TAK ICH PONIŻAŁEŚ TU I NA INNYCH FORACH.CHCESZ TO MASZ ,ZNAJDĘ CHWILE WIECEJ TO MOŻE WKOŃCU KTOŚ ZOBACZY KTO TU POMAGA I KIM JEST
TO OSTATNI RAZ JEST MÓJ WPIS Z TOBĄ NA TEN TEMAT ,A I PAMIETAJ JAK COŚ MÓWISZ NA POLICJI TO NIEWYMYŚLAJ WIECEJ.TEN WPIS TO NIE GROŹBA TYLKO ZWYKŁA PRAWDA Z ŻYCIA BĘDZIE. TWOJI KOLEDZY TEŻ ZOSTANĄ GWIAZDAMI NA TYM FORUM.I MOŻĘ WSTRZĄSNĄĆ OPINIĄ PUBLICZNĄ W NM
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORU
POCZĄTKUJACY NA TYM FORUM ,A NIE HEJTER.
POZDRO RODACY OD GACKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
napisał:
Wiesz co ty nawet w Wałbrzychu nie mogłeś przeprosić. I dobrze wiesz co mówię.Ja mam honor ,ale wiedz żę potrafię wszystkich forumowiczów przeprosić żę bardzo źle i wulgarnie pisałem o nie których.I przepraszam jeszcze raz naszych rodaków.
TY NIEMASZ HONORU NAWET KOBIETY W CIĄŻY NIE PRZEPROSISZ ŻĘ TAK SIĘ WYŚMIEWAŁĘŚ Z PANI,NAWET USUNEŁEŚ WPISY,A O RESZCIE NASZYCH RODAKÓW ILU WYŚMIEWAŁEŚ,A W SZCZEGOLNOŚCI JEDNĄ PANIĄ TEŻ 5 LAT TEMU I WIESZ CO .SMIERCI ,ANI SZPITALA,ANI WIEŹIENIA.NAJWIEKSZEMU IDIOCIE NA NASZEJ WSPANIAŁEJ PLANECIE SIĘ NIE ŻYCZY.
DALEJ WYŚMIEWAJ SIĘ TERAZ NAWET ZE ZMARŁYCH
MAM NADZIEJE ŻE KARMA BĘDZIE SROGA.....
TY WOGÓLE KONTAKTUJESZ CO PISZESZ NA TYM FORUM I GDZIE INDZIEJ.I TY LUDZIĄ POMAGASZ W CZYM TY STARCZE I JESTEŚ CHORY.KAŻDY TWÓJ WPIS TO TRAGEDIA .
TYLKO UBLIŻANIE ,WYŚMIEWANIE,I TO CIEBIE CIESZY .I MYŚLISZ ŻĘ JESTEŚ SUPER,NAWET WE WAŁBRZYCHU CIEBIE NIE LUBIĄ.
JA CIEŻKO PRACUJE LEGALNIE ,ZRESZTĄ PANOWIE Z POLICJI JUŻ SPRAWDZILI TO.
JA TU JESTEM DUŻO LAT ...
NA TYM FORUM JESTEM POCZĄTKUJĄCYM, A NIE HEJTEREM.BO MNIE TO NIE BAWI..
JA CI POWIEM JEDNO , PRZEPROŚ WSZYSTKICH NASZYCH RODAKÓW ŻĘ TAK ICH PONIŻAŁEŚ TU I NA INNYCH FORACH.CHCESZ TO MASZ ,ZNAJDĘ CHWILE WIECEJ TO MOŻE WKOŃCU KTOŚ ZOBACZY KTO TU POMAGA I KIM JEST
TO OSTATNI RAZ JEST MÓJ WPIS Z TOBĄ NA TEN TEMAT ,A I PAMIETAJ JAK COŚ MÓWISZ NA POLICJI TO NIEWYMYŚLAJ WIECEJ.TEN WPIS TO NIE GROŹBA TYLKO ZWYKŁA PRAWDA Z ŻYCIA BĘDZIE. TWOJI KOLEDZY TEŻ ZOSTANĄ GWIAZDAMI NA TYM FORUM.I MOŻĘ WSTRZĄSNĄĆ OPINIĄ PUBLICZNĄ W NM
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORU
POCZĄTKUJACY NA TYM FORUM ,A NIE HEJTER.
POZDRO RODACY OD GACKA

Forumowy szczurze, zrobiłeś ze swojej gęby szambo, ponieważ miałeś przez tydzień się nie odzywać, podobno z racji śmierci "przyjaciela".
Tym samym, jesteś gorszy od gówna w tym szambie, ponieważ z gówna tworzy się biologiczny pożyteczny nawóz.

Z tamtego tematu, usunąłem jedynie dwa wpisy w którym były jedynie pyskówki i nic więcej.
Dlatego też nie wciskaj ciemnoty, ponieważ nikt i tak w to nie uwierzy.
Głowna moja odpowiedź do pytania, nadal tam jest zamieszczona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok