Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo noregg Onty_Ja_Gabriel_3. miras Tuz. Skandynaw2903@o2.pl Vincent313 (2853 niezalogowanych)
6 Postów
Vincent313
(Vincent313)
Wiking
bojfraoszlo napisał:
...zerknąłem dokładniej na trase kolegi...będzie przekraczał punkty graniczne min. 10 razy...od granicy polsko- litewskiej do norwesko-fińskiej...nie wmawiajcie mi ,że w zwiazku z pandemią nie będzie kontroli...i się nigdzie chłop nie zatrzyma nawet w WC,stacje benzynowe,kolejka po bilety,opłaty drogowe,izakup żywności,,itd...
...Ps. na wielkie eskapady przyjdzie jeszcze czas..młody jest...polskie ryby i grzyby są niezgorsze...

..


Z całym szacunkiem, nie pytałem o Twoją osobistą opinię, tym bardziej na temat mojej pasji, a o panujące zasady wjazdu/przejazdu do interesującego mnie miejsca docelowego. A część z tych zasad przedstawia się tak jak to ująłem powyżej.
Jak dla mnie możesz sypiać w maseczce, a drzwi i okna w swoim lokum pozabijać deskami, nic mi do tego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Vincent313 napisał:
bojfraoszlo napisał:
...zerknąłem dokładniej na trase kolegi...będzie przekraczał punkty graniczne min. 10 razy...od granicy polsko- litewskiej do norwesko-fińskiej...nie wmawiajcie mi ,że w zwiazku z pandemią nie będzie kontroli...i się nigdzie chłop nie zatrzyma nawet w WC,stacje benzynowe,kolejka po bilety,opłaty drogowe,izakup żywności,,itd...
...Ps. na wielkie eskapady przyjdzie jeszcze czas..młody jest...polskie ryby i grzyby są niezgorsze...

..


Z całym szacunkiem, nie pytałem o Twoją osobistą opinię, tym bardziej na temat mojej pasji, a o panujące zasady wjazdu/przejazdu do interesującego mnie miejsca docelowego. A część z tych zasad przedstawia się tak jak to ująłem powyżej.
Jak dla mnie możesz sypiać w maseczce, a drzwi i okna w swoim lokum pozabijać deskami, nic mi do tego.


Weż pod uwagę nie tylko zacytowane przepisy, ale także urzędasów, czy innych celników, gdzie nie każdy z nich bywa lotny, a także może mieć ciotkę, czy inna kupa go pociśnie. Grunt, to znać język, choćby angielski, i mieć gadane. Dobra gadka robi robotę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
bodys napisał:

Grunt, to znać język, choćby angielski, i mieć gadane. Dobra gadka robi robotę


TAK JEST!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Vincent313
(Vincent313)
Wiking
bodys napisał:
Vincent313 napisał:
bojfraoszlo napisał:
...zerknąłem dokładniej na trase kolegi...będzie przekraczał punkty graniczne min. 10 razy...od granicy polsko- litewskiej do norwesko-fińskiej...nie wmawiajcie mi ,że w zwiazku z pandemią nie będzie kontroli...i się nigdzie chłop nie zatrzyma nawet w WC,stacje benzynowe,kolejka po bilety,opłaty drogowe,izakup żywności,,itd...
...Ps. na wielkie eskapady przyjdzie jeszcze czas..młody jest...polskie ryby i grzyby są niezgorsze...

..


Z całym szacunkiem, nie pytałem o Twoją osobistą opinię, tym bardziej na temat mojej pasji, a o panujące zasady wjazdu/przejazdu do interesującego mnie miejsca docelowego. A część z tych zasad przedstawia się tak jak to ująłem powyżej.
Jak dla mnie możesz sypiać w maseczce, a drzwi i okna w swoim lokum pozabijać deskami, nic mi do tego.


Weż pod uwagę nie tylko zacytowane przepisy, ale także urzędasów, czy innych celników, gdzie nie każdy z nich bywa lotny, a także może mieć ciotkę, czy inna kupa go pociśnie. Grunt, to znać język, choćby angielski, i mieć gadane. Dobra gadka robi robotę


Dziękuję za podpowiedź, przygotuję sobie przedrukowane przepisy z oficjalnych, norweskich stron, a i z angielskim strasznej biedy nie ma. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Vincent313 napisał:
Dziękuję za podpowiedź, przygotuję sobie przedrukowane przepisy z oficjalnych, norweskich stron, a i z angielskim strasznej biedy nie ma. Pozdrawiam. Drukowanie przepisów nic nie daje w dzisiejszych czasach gdzie z tygodnia na tydzień zmieniają się kolorowe strefy zakażeń na tym terenie przez który chcesz jechać.
Moim zdaniem, powinieneś mieć dobry net na całej trasie i odpowiednie strony z informacjami o strefach zakażeń.
Podstawowa stroną dla ciebie to :
> www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych <
TU JEST WSZYSTKO I NA BIERZĄCO!
Oraz odpowiednie odnośniki danych państw przez które masz zamiar jechać w danym okresie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok