Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3 Posty
teowo
(teowo)
Wiking
Dokładnie tak! Widzę, że więcej osób zaopatruje sie przez avacore.pl. My też, wszystko wybieramy w hurtowni bhp avacore.pl/hurtownia-bhp i po temacie. Wszyscy zadowoleni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
teowo
(teowo)
Wiking
To weź mu poleć hurtownie z odzieżą np. Avacore i niech Ci z polski zamówi z wysyłką![/quote]

Zgadzam sie avacore.pl/ubrania-robocze-sklep-internetowy to bezproblemowa współpraca, chciałoby się powiedzieć - bez barier i granic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Karolina Zając
(KarolinaZajac)
Początkujący
Jest wiele dobrych hurtowni odzieży roboczej. Ze swojej strony polecam Ferpol ( wybór jest bardzo duzy, poza tym mają korzystne ceny). Warto zwrócić uwagę na parametry odzieży oraz butów. Odzież powinna byc wykonana z wytrzymałych materiałów. Dobre buty robocze muszą chronić stopy przed działaniem czynników mechanicznych i chemicznych, ograniczać ryzyko poślizgnięć, a także być wygodne w noszeniu.
Najlepiej dopytać się o szczegóły w sklepie. www.ferpol.pl/beta-polska-import/31178-k...zolto-granatowa.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Polecam Ci zerknąć tutaj, zwłaszcza, jeśli szukasz butów roboczych: balticbhp.pl/obuwie-robocze. Jeśli masz pracę po 10 - 2 godzin, dobre buty to podstawa, mówię to z doświadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
lilyerikson napisał:
Polecam Ci zerknąć tutaj, zwłaszcza, jeśli szukasz butów roboczych: balticbhp.pl/obuwie-robocze. Jeśli masz pracę po 10 - 2 godzin, dobre buty to podstawa, mówię to z doświadczeniaToś zaistniał i to dla centusióf.
Przecież na tej stronie, najtańszy but roboczy w złotych, jest 2 razy droższy niż w Jula w koronach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów

(Riggman)
Stały Bywalec
buty robocze w lulce sa tandetne, ciezko je rozchodzic a portki moga nawet byc. Najgorsze jest to ze jak Cie widza na budowie w lumach z Julki to odrazu polak bo nikt normalny tam sie nie ubiera
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Riggman napisał:
buty robocze w lulce sa tandetne, ciezko je rozchodzic a portki moga nawet byc. Najgorsze jest to ze jak Cie widza na budowie w lumach z Julki to odrazu polak bo nikt normalny tam sie nie ubiera
Co za bzdura i tak na budowie, każdy wie kto kim jest, a zwłaszcza, że to polaczyna, nawet gdyby miał gajer roboczy z najwyższej półki, wystarczy posłuchać jak się wysławia / kufa.kufa i kufą podpiera/ oraz używa pseudo angielskiego.
Mało który fizyczny Norg zna poprawnie budowlany angielski, poza zwrotami z filmów zgrozy, dlatego używa tylko swojego ojczystego, znaczy dialektu ponieważ ma również problem z bokmålem czy nynorskiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Wersja nr 1. Jeansy, podkoszulek i kardigan
Wersja nr 2. Jeansy, bluzka z długim rękawem bawełna
Wersja nr 3. Spodnie materiałowe , koszula , kamizelka lub sweter elegancki
Wersja nr 4. Spodnie, podkoszulek , marynarka
Wersja nr 5. Sukienka, kardigan lub solo - zależy jaka pora roku.
Ważne, aby jakość tych ubrań była wysoka, a materiały naturalne.

Z ciekawych dodatków polecam elegancki zegarek: westwatches.pl/pl/timex-peanuts-weekende...are-tw2v07000-unisex Jak na przykład ten model
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok