Polsko-norweski

Kalendarz 2023

Kup teraz

Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Dagpenger - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Mlynarski tomasz jagodziński Roman Wysocki Zbigniew Karpinski Kasia K Ew cia boj fra oszlo Justyna Marek Szewc (1219 niezalogowanych)
20 Postów
Ew cia
(ewcia24)
Wiking
Witam.
Czy znajdę tu kogoś kto przenosił dagpenger do Polski i mógłby się podzielić wiedzą, ponieważ zastanawiam się nad taką opcją. Czy wartość pobierania zasiłku jest taka sama co będąc w Norwegii? Jakie dokumenty muszę wypełnić do przeniesienia zasiłku? Na co powinnam zwrócić uwagę? Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Zasiłek dla osób bezrobotnych można przenieść do Polski na 3 miesiące. Aby to zrobić należy zawnioskować w NAV o druk PD U2. O druk ten zawnioskować można najwcześniej po 4 tygodniach pobierania zasiłku, a data planowanego wyjazdu do Polski musi być nie wcześniej niż po kolejnych 4 tygodniach. Tydzień przed planowanym wyjazdem do Polski otrzyma Pani druk PD U2. Druk ten należy dostarczyć do urzędu pracy w Polsce w ciągu 7 dni od przyjazdu.
Zgłoś wpis
20 Postów
Ew cia
(ewcia24)
Wiking
Witaj.
Wszystko się zgadza, zostało mi ostatnie 4 miesiące pobierania zasiłku, pracy nie zalazłam więc chcę wracać do Pl. Zastanawiam się czy będę otrzymywać tyle samo pieniążków co tutaj, i czy to jest takie proste, tzn: jakie podejście mają do tego polscy urzędnicy, czy nie będą robić czegoś pod górkę przez te ostatnie miesiące?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram