Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

[nagła sytuacja][pomoc][nocleg] - Norwegia

2 Posty
Marta Anna
(MartaAnna23)
Wiking
Razem z koleżanką zdecydowalysmy się na skorzystanie z oferty wolontariatu workaway.com i wyladowalysmy w okolicach Oslo. Niestety na miejscu okazało się, ze praca rzeczywista nie byla zgodna z umową i nie dajemy już rady. Chcemy się stąd wydostać, ale lot do Polski mamy 17.12 albo 9.12 mozemy kupic nastepny na szybszy termin, ale tak czy siak nie mamy sie gdzie podziac. Czy ktoś bylby tak miły i by nas przygarnał do tego czasu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
MAREK MAREK
(mareka)
Wiking
Mozecie u mnie byc do czasu wyjazdu, prosze dzwonic do mnie na tel 40389004
Marek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów

(Diktig og justiceforall)
Początkujący
Wg mnie po prostu odmawiacie pracy niezgonej z umowa i pomieszkajscie sobie tam gdzie jestescie. Jezeli gospodarze beda chcieli Was wyrzucic, powiedzcie, ze nie maja do tego prawa i zagrozcie policja. Era niewolnictwa sie skonczyla ok. 150 lat temu, nie dajcie sobie w kasze dmuchac.

Marta Anna 23 napisał:
Razem z koleżanką zdecydowalysmy się na skorzystanie z oferty wolontariatu workaway.com i wyladowalysmy w okolicach Oslo. Niestety na miejscu okazało się, ze praca rzeczywista nie byla zgodna z umową i nie dajemy już rady. Chcemy się stąd wydostać, ale lot do Polski mamy 17.12 albo 9.12 mozemy kupic nastepny na szybszy termin, ale tak czy siak nie mamy sie gdzie podziac. Czy ktoś bylby tak miły i by nas przygarnał do tego czasu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok