Witam.Jestem od pewnego czasu na zwolnieniu lekarskim i chcialbym pojechac do Polski.
Pytanie brzmi czy musze to zglaszac do nav ?
Pozdrawiam
Pytanie brzmi czy musze to zglaszac do nav ?
Pozdrawiam
1 NOK
POLSKI POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI - EIENDOMSMEGLER Zdecydowałeś/aś się na sprzedaż nieruchomości w Norwegii? Planujesz sprzedaż, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać? Może interesuje Cię wartość Twojej nieruchomości lub potrzebujesz e-takst do refinansowania kredytu? Mogę Ci w tym pomóc! Jako megler stawiam na szybką i bezproblemową sprzedaż, dostępność dla klienta oraz osiągnięcie jak ...