Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kradziez - Norwegia

6 Postów
Kosa Kosińska
(KosaKosinska)
Wiking
Witam mam problem moj (byly znajomy) zaczne od poczatku pracowalem w norweskiej firmie chcialem odkupic samochod od wujka mojej narzyczonej dogadelm sie z nim na 3 raty na co mam kviteringi wplaty 25 tysiecy koron ale nie spisalem z nim umowy poniewaz powidzial ze jak splace samochod dopiero ja spiszemy z powodow rodzinnych musialem wyjechac do polski zostawilem auto na 2 miesiace pod domem gdy tu wrocilem samochodu nie bylo okazalo sie ze je zabral wszedl do domu mojego jestem lokatorem z jego bratem zabral dokumenty od auta kluczyki i po samochodzie ani sladu bylem na policji kazali wyslac mi fakture do niego kinelo 3 tygodnie zero odzewu nie wiem co mam robic dalej (dodam ze mial wczesniej sprawy za nie wyplacanie ludziom pieniedzy tez na policjj prosse o pomoc )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Kosa Kosińska
(KosaKosinska)
Wiking
Dzieki za komentarze ale potrzebna mi rada jak moge odzyskac piebiadze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Nie siedz na dupie i nie czekaj tylko idz na politi i sie dowiesz. Jak nic nie robia to zjebac mozesz smialo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Kosa Kosińska
(KosaKosinska)
Wiking
Bylem na politi i podali mi pod punkty ale powieszieli ze bez tlumacza norweskiego niec nie zalatwie a nie mam skad wziac szkoda mi odpuscic 30 tysiakow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Przecież w razie czego przysługuje ci tłumacz z urzędu. A podrugie kradzież muszą przyjąć i działać. Masz jeszcze polskiego adwokata i popytaj jego , ja bym nie popuścił
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Kosa Kosińska
(KosaKosinska)
Wiking
A czy moglibyscie mi podac jakis numer do tego adwokata i czy to jest bezplatna usluga ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Wpisz w google polski adwokat Oslo aż tak trudno znaleźć niema . Masz tam i numery tel i adresy . Nierzwicki i Garstecki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Kosa Kosińska
(KosaKosinska)
Wiking
Dziekuje bardzo + dla Ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Kosa Kosińska
(KosaKosinska)
Wiking
Mam wielu swiadkow ktorzy moga to åotwierdzic wejsxie do mojego domu i zabranie dokumentow od samochodu to sie nie liczy czlowieku. ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adamlove Hen
(Adamlove)
Wiking
Tylko adwokat tobie pomoze i wygrasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok