Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam pracy, elektryk - Norwegia

8 Postów
mkmkmk
(mkmkmk)
Wiking
Szukam pracy poza polską. W kraju nie mogę jej znaleźć od dłuższego czasu. Nie uchylam się od obowiązków, jestem osobą beznałogową, swoje prace wykonuję z dużą precyzją i estetyką. Mam 9 lat doświadczenia w pracy w utrzymaniu ruchu, z czego 4 w fabryce produkującej żywność, mam ponad 10 lat doświadczenia w pracy na budowach - elektryfikowałem bloki, wille, domy, mieszkania, punkty usługowe na naprawdę wysokim poziomie, pracowałem jako elektryk samochodowy. Mam w planie wykonanie norweskich uprawnień DSB, jednak na razie mnie na nie nie stać. Posiadam polskie uprawnienia E3, D3, E2, D2, E1, D1 - do 30kV wraz z pomiarami, mam ważną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, prawo jazdy kat. B, nigdy nie spowodowałem wypadku, jestem osobą niekaraną. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym. Mogę podjąć się każdej pracy która pozwoli mi na godny zarobek i utrzymanie rodziny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
mkmkmk napisał:
Szukam pracy poza polską. W kraju nie mogę jej znaleźć od dłuższego czasu. Nie uchylam się od obowiązków, jestem osobą beznałogową, swoje prace wykonuję z dużą precyzją i estetyką. Mam 9 lat doświadczenia w pracy w utrzymaniu ruchu, z czego 4 w fabryce produkującej żywność, mam ponad 10 lat doświadczenia w pracy na budowach - elektryfikowałem bloki, wille, domy, mieszkania, punkty usługowe na naprawdę wysokim poziomie, pracowałem jako elektryk samochodowy. Mam w planie wykonanie norweskich uprawnień DSB, jednak na razie mnie na nie nie stać. Posiadam polskie uprawnienia E3, D3, E2, D2, E1, D1 - do 30kV wraz z pomiarami, mam ważną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, prawo jazdy kat. B, nigdy nie spowodowałem wypadku, jestem osobą niekaraną. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym. Mogę podjąć się każdej pracy która pozwoli mi na godny zarobek i utrzymanie rodziny.

Tutaj zajrzyj : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
8 Postów
mkmkmk
(mkmkmk)
Wiking
Przejrzałem większość ogłoszeń i odpowiedziałem na dużą część w pierwszej kolejności. Szukam dalej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
149 Postów
Kacper102
(Kacper102)
Stały Bywalec
Nie w Piatek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
Ole_Nordmann napisał:
jak jestes elektryk to nie powinienes miec problemow z praca. Tutaj jak chcesz pracowac w Norwegi MUSISZ swoje sepowskie papiery przerobic na norweski odpowiednik DSB, tutaj masz linka jak napisac podanie o co zawrzec, bez tego pozwolenia nie mozesz pracowac. Stawki na elektryka to ok 250 kr wiec warto

www.dsb.no/lover/elektriske-anlegg-og-el...k-elektrofagarbeider


chyba ze chce zostać pomocnikiem elektryka to DSB nie wymagane ale i też nie taka kasa

jak diagnoza auta??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
578 Postów

(wariat0704)
Wyjadacz
Ole_Nordmann napisał:
Gregor nie znalazlem OBD2 kolo bezpiecznikow w kabinie, jest tylko ta dagnostyka kodow blyskowych pod maska ale to juz wiem jak to zrobic to sobie spokojnie na weekend rozkminie

hmmm dziwna sprawa ewentualnie moze tez gdzies w komorze silnika byc.... poszukaj czujnika ABS przy koLach i delikatnie popukaj jakims kluczem czy młoteczkiem może coś pomoże
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Przemyslaw Hibowski
(PrzemyslawHibowski)
Wiking
Hej, udalo ci sie cos znalezc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
mkmkmk
(mkmkmk)
Wiking
Niestety nie. Dalej szukam. Najgorsze że bez DSB stosunkowo trudno trafić w swój fach, chociaż będąc szczerym, mogę myć nawet samochody na myjni, podlewać kwiatki w szklarniach czy grabić liście w parkach - każda z tych robót będzie lepiej płatną niż specjalistyczny fach w Polsce na takich robotach moi znajomi po paru latach pracy zarobili na domy w kraju. Żałuję że sam nie miałem odwagi żeby zrobić to co oni 10/12 lat temu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Koszt DSB to koszt tlumaczen papierow na jezyk angielski i to wszystko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Zeby dorobic sie domu to trzeba wykonywac "brudna prace" albo byc fachowcem. Reszta wraca po 12 latach z niczym i jest obciazeniem dla systemu opieki spolecznej.

Z komunikatywnym angielskim nie mozesz byc fachowcem.
PS. Jak to mozliwe, ze nie mozesz znalesc pracy w Polsce. Cos sciemniasz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok