Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
JernejDzi napisał:
Muszę tylko teraz znaleźć organizację/instytucję/firmę, która zechce mnie przyjąć na staż Wierzę, że się uda.
A za ten staz to kto bedzie placil firmie? Bo jak tylko niby bedziesz pracowal za darmo, to slabo to widze. Oczywiscie nie wiem w jakiej branzy szukasz, wiec miemy nadzieje, ze sie myle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jernej Dżi
(JernejDzi)
Wiking
Eliza - projekt o którym myślę nie przewiduje opłat dla firmy, która by mnie zatrudniła za darmo. Wiem, że rynek pracy się zmienia i teraz to praktykanci często muszą wnosić opłaty na konto firm, w których mają możliwość odbycia stażu, trochę to przykre.
Moja branża to psychologia kliniczna - wyślę zapytanie do różnego rodzaju instytucji zrzeszających osoby z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnością intelektualną, gabinetów terapeutycznych, przedszkoli dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
JernejDzi napisał:
Wiem, że rynek pracy się zmienia i teraz to praktykanci często muszą wnosić opłaty na konto firm, w których mają możliwość odbycia stażu, trochę to przykre.


Zartujesz sobie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jernej Dżi
(JernejDzi)
Wiking
Niestety nie, w Polsce tak to wygląda W szczególności, jeśli chce się odbyć praktyki w renomowanej placówce, np. w szpitalu psychiatrycznym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Lindemans napisał:
JernejDzi napisał:
Wiem, że rynek pracy się zmienia i teraz to praktykanci często muszą wnosić opłaty na konto firm, w których mają możliwość odbycia stażu, trochę to przykre.


Zartujesz sobie ?

Wbrew temu co myslisz, to praktykant jest kosztowna sprawa dla zakladu, no bo trzeba mu poswiecic czas. W kazdej firmie ludzie maja cennink. No moze nie w kazdej, ale w prywatnych firmach na 100%. Jezeli ja zajmuje sie praktykantem sredno 1-2 godziny dziennie, to zaklad ma 1-2 godzine dziennie mniej zarobku na mnie.
Mozliwe, ze panstwowe firmy zapatruja sie na to inaczej, w prywatnych natomiast liczy sie glownie zysk..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok