Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Leki przeciwbolowe!! OSLO - Norwegia

19 Postów
Milena Mil
(milamilena)
Wiking
Czy jest ktos w Oslo kto ma na zbyciu leki przeciwbolowe? Sprawa bardzo pilna, moja mama lezy bez ruchu, nie moze wstac z powodu silnego ataku bólu plecow, a jutro musi wstac do pracy. Obecnie nie może sie nawet ruszyc. Moga byc tez masci, cokolwiek by pomoglo. Robie jej paczke z lekami z Polski,ale nie mam możliwości pomocy jej do jutra! Oczywiscie pozyczone leki odkupie i beda wyslane paczka. Proszę o pomoc!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
milamilena napisał:
Czy jest ktos w Oslo kto ma na zbyciu leki przeciwbolowe? Sprawa bardzo pilna, moja mama lezy bez ruchu, nie moze wstac z powodu silnego ataku bólu plecow, a jutro musi wstac do pracy. Obecnie nie może sie nawet ruszyc. Moga byc tez masci, cokolwiek by pomoglo. Robie jej paczke z lekami z Polski,ale nie mam możliwości pomocy jej do jutra! Oczywiscie pozyczone leki odkupie i beda wyslane paczka. Proszę o pomoc!!!
A dlaczego mama nie zadzwoni do lekarza domowego. W koncu jak tak zle, to powinna dostac zwolnienie od lekarza. No i jak mama ma te leki kupic? Skoro nie moze sie ruszyc, to pewnie nie moze po nie pojechac.
Co do wyslania lekow, to skonfiskuja je na granicy. Teraz lekow raczej przesylac nie mozna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Irek ..
(keriza)
Wiking
Witam. Najlepiej zrobisz tak jak proponuje Tobie wcześniejszy przedmówca - jedż z mamą na legevakt. Jeśli jednak jest to z różnych przyczyn problem to podaj swój numer telefonu to spróbujemy jakoś Tobie pomóc. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(cupcakefury)
Wiking
tak doraznie to ketonalem forte słuze..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Wiking
Prosze zadzwonic 409 47 267
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok