Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

8 Postów
berys
(berys)
Wiking
gabriel to KLAMCA ZLODZIEJ I DAMSKI BOKSER
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
"Nieprawda, nigdzie nie piszę i nie pisałem z zablokowanych kont.
Niemniej, możesz wskazać o jakie to "moje konta" tobie chodzi."

Gabriel nie rób z siebie większego debila jakim jesteś...proszę....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
berys
(berys)
Wiking
qantan napisał:
\"Nieprawda, nigdzie nie piszę i nie pisałem z zablokowanych kont.
Niemniej, możesz wskazać o jakie to \"moje konta\" tobie chodzi.\"

Gabriel nie rób z siebie większego debila jakim jesteś...proszę....

nie nabijaj sie z chorego pasozyta któremu uderzyła woda sodowa do głowy, bezkarny i pozbawiony samokrytyki w stosunku do własnej osoby

Brak samokrytyki to dowód na nieaktywną część mózgu.

Badania naukowców z uniwersytetu w Teksasie wykazały, że mózgi ludzi, którzy mają o sobie zbyt dobre mniemanie i uważają się za lepszych od innych, pracują nie do końca prawidłowo - donosi RMF FM.
Różowe okulary, przez które wielu patrzy na siebie, uwidaczniają się podczas badania skanerem do rezonansu magnetycznego.

U przepełnionych pychą odkryto nawet czterokrotnie mniejszą aktywność w obszarze kory przedczołowej mózgu. Tymczasem to właśnie ten rejon odpowiada za rozumowanie, planowanie, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów - dodaje serwis.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
qantan napisał:
\"Nieprawda, nigdzie nie piszę i nie pisałem z zablokowanych kont.
Niemniej, możesz wskazać o jakie to \"moje konta\" tobie chodzi.\"
Gabriel nie rób z siebie większego debila jakim jesteś...proszę....

O następny do kolekcji, zwidów, forumowego Gabriela, starasz się dorównać Tomaszowi z Eidsvoll?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
berys napisał:
qantan napisał:
\\\"Nieprawda, nigdzie nie piszę i nie pisałem z zablokowanych kont.
Niemniej, możesz wskazać o jakie to \\\"moje konta\\\" tobie chodzi.\\\"

Gabriel nie rób z siebie większego debila jakim jesteś...proszę....

nie nabijaj sie z chorego pasozyta któremu uderzyła woda sodowa do głowy, bezkarny i pozbawiony samokrytyki w stosunku do własnej osoby

Brak samokrytyki to dowód na nieaktywną część mózgu.

Badania naukowców z uniwersytetu w Teksasie wykazały, że mózgi ludzi, którzy mają o sobie zbyt dobre mniemanie i uważają się za lepszych od innych, pracują nie do końca prawidłowo - donosi RMF FM.
Różowe okulary, przez które wielu patrzy na siebie, uwidaczniają się podczas badania skanerem do rezonansu magnetycznego.

U przepełnionych pychą odkryto nawet czterokrotnie mniejszą aktywność w obszarze kory przedczołowej mózgu. Tymczasem to właśnie ten rejon odpowiada za rozumowanie, planowanie, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów - dodaje serwis.


Faktycznie, wiedzę masz przeogromną, Tomaszu Jerzy Ogonowski z Eidsvoll.
Wszak przeżyłeś to wszystko osobiście i nadal tkwisz w tym po uszy, co widać po wklejonym zdjęciu.
Tak, tak takie własnie są objawy tego zespołu z którym nieudolnie starasz się walczyć.
Cóż, ja już tobie nie pomogę,w tej walce z wiatrakami, a uwierz mi chciałem tobie pomóc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
berys napisał:
qantan napisał:
\\\"Nieprawda, nigdzie nie piszę i nie pisałem z zablokowanych kont.
Niemniej, możesz wskazać o jakie to \\\"moje konta\\\" tobie chodzi.\\\"

Gabriel nie rób z siebie większego debila jakim jesteś...proszę....

nie nabijaj sie z chorego pasozyta któremu uderzyła woda sodowa do głowy, bezkarny i pozbawiony samokrytyki w stosunku do własnej osoby

Brak samokrytyki to dowód na nieaktywną część mózgu.

Badania naukowców z uniwersytetu w Teksasie wykazały, że mózgi ludzi, którzy mają o sobie zbyt dobre mniemanie i uważają się za lepszych od innych, pracują nie do końca prawidłowo - donosi RMF FM.
Różowe okulary, przez które wielu patrzy na siebie, uwidaczniają się podczas badania skanerem do rezonansu magnetycznego.

U przepełnionych pychą odkryto nawet czterokrotnie mniejszą aktywność w obszarze kory przedczołowej mózgu. Tymczasem to właśnie ten rejon odpowiada za rozumowanie, planowanie, podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów - dodaje serwis.


Faktycznie, wiedzę masz przeogromną, Tomaszu Jerzy Ogonowski z Eidsvoll.
Wszak przeżyłeś to wszystko osobiście i nadal tkwisz w tym po uszy, co widać po wklejonym zdjęciu.
Tak, tak, takie własnie są objawy, tego zespołu z którym nieudolnie starasz się walczyć.
Cóż, ja już tobie nie pomogę, w tej walce z wiatrakami, a uwierz mi,chciałem tobie pomóc.

Generator Memów Generator memów jak i memy z kwaśnieskim, memy duda, memy pis memytutaj.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Ræmigrant)
Wiking
gabriel ananiow zwykle emigracyjne scierwo zlodziej ,domski bokser i klamca ,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
zbysz
(zbysz)
Wiking
gabriel ananiow zlodziej ,domski bokser i klamca ,zwykle emigracyjne scierwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok