Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

810 Postów
defenderr
(defenderr)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Werona1 Decyk
(Werona1)
Wiking
Ingve prosta jestes ! Słuchaj męża. Nie mam i w życiu nie szukałam sponsora sama doszłam do czegoś w życiu dom praca zwykle szmaty szukają sponsorów i facetów do jednego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Werona1 Decyk
(Werona1)
Wiking
Oczywiście ze jestem samowystarczalna nie szukam pajaca który bedzie mnie sponsorował i nie miał szacunku do mnie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Mariusz221 napisał:
do wszystkich uzytkownikow piszacych w moim temacie: prosze ignorowac corteza i nie wchodzic z nim w dyskusje ,dziekuje
-------
...Rycze że śmiechu...udało Ci się.
Idiota nie jest w stanie udawać mądrego - mądry nie ma żadnych problemów z udawaniem idioty.
W tym poście zmieniłes język na swoj,ale składnia to jak finger prints. Więc dość łatwo zgadnąć kim jesteś.
Gratuluje dowcipu. Dobry)))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Matti Kart
(Matti Kart)
Wiking
munter jente fra polsk. Norge har ikke...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
ja powiem tak , po norwesku nie mowie ale raz na silowni zagadala do mnie norwezka zebym jej wytlumaczyl pewne cwiczenia, rozmawialem z nia po angielsku , a mowie w miare dobrze, musze podkreslic ze jej chlopak byl na sali obok wiec najgorzej ze mna nie jest

tyle ze nie mialem odwagi jej nigdzie zaprosic bo jej chlopak jest 2 razy wiekszy ode mnie wiec wolalem nie ryzykowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Werona1 Decyk
(Werona1)
Wiking
Nie poznasz osobiście bo brak ci szacunku do kobiet ! I oceniasz wszystkie materialistki i zera jedna piłka ! Obudź sie aaa co ty myslisz ze Norweżka brudaska to ideał hihi to tak puste idiotki ze mało takich pa bo szkoda mi nerwow na takie płytkie tematy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
zreszta ta norwezka nie byla w moim typie, buzie miala ladna ale taka jakas plaska ani pupy ani cycka , nie w moim stylu ale moze nastpenym razem jakas lepsza zagada, chodza tez dwie murzynki , w miare mlode i tez mi sie przygladaly , moze dlatego ze tylko my troje bylismy na silowni bo bylo dosc wczesnie i w dodatku niedziela

ale te akurat nie mialy odwagi zeby zagadac,chyba zauwazyly ze za wysokie progi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
dunczyk3
(dunczyk3)
Wiking
huj z biedronem jak nie plyniem to utoniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty

(Mariusz221)
Nowicjusz
gdzie je poznajesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok