Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Janek to ten przez ch pisany Caps lock
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
Joseph napisał:
desperat napisał:
SENTEX napisał:
Podepnę się pod temat wyjątkowo zaczepna osoba która przeniosła się z równoległego forum po jego upadku jest niejaka Dorota Hansen alias DOR HAN, tamto forum polegało na celebrowaniu wszystkiego co norweskie wszelkie próby Polskości i Polskiego myślenia spotykały się z natychmiastowa reakcja która miała na celu usuniecie takich głosów z forum...Czasy cenzury minęły dawno temu

Ja w swojej skromności droga redakcjo Mojej Norwegi pozwolę sobie poprosić o usuniecie konta nie jakiej DOR HAN która to jest negatywnym przykładem bycia pseudo Polakiem poza granicami naszego kraju...

Z powazaniem Sentex


nie akceptuje innych osob plci meskie -taki seksizm .


Tu bym się kłucił.


jasta to nie mezczyzna przeciez
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
desperat napisał:
Joseph napisał:
desperat napisał:
SENTEX napisał:
Podepnę się pod temat wyjątkowo zaczepna osoba która przeniosła się z równoległego forum po jego upadku jest niejaka Dorota Hansen alias DOR HAN, tamto forum polegało na celebrowaniu wszystkiego co norweskie wszelkie próby Polskości i Polskiego myślenia spotykały się z natychmiastowa reakcja która miała na celu usuniecie takich głosów z forum...Czasy cenzury minęły dawno temu

Ja w swojej skromności droga redakcjo Mojej Norwegi pozwolę sobie poprosić o usuniecie konta nie jakiej DOR HAN która to jest negatywnym przykładem bycia pseudo Polakiem poza granicami naszego kraju...

Z powazaniem Sentex


nie akceptuje innych osob plci meskie -taki seksizm .


Tu bym się kłucił.


jasta to nie mezczyzna przeciez

DESPERAT? JASTA TO MĘŻSZCZYZNA? DESPERAT CO TY PIŁEŚ DZIŚ DO ŚNIADANIA?
PROSZĘ! ODSTAW TO! WPADNIJ DO MNIE MAM DOBRE TRUNKI(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
born napisał:
desperat napisał:
Joseph napisał:
desperat napisał:
SENTEX napisał:
Podepnę się pod temat wyjątkowo zaczepna osoba która przeniosła się z równoległego forum po jego upadku jest niejaka Dorota Hansen alias DOR HAN, tamto forum polegało na celebrowaniu wszystkiego co norweskie wszelkie próby Polskości i Polskiego myślenia spotykały się z natychmiastowa reakcja która miała na celu usuniecie takich głosów z forum...Czasy cenzury minęły dawno temu

Ja w swojej skromności droga redakcjo Mojej Norwegi pozwolę sobie poprosić o usuniecie konta nie jakiej DOR HAN która to jest negatywnym przykładem bycia pseudo Polakiem poza granicami naszego kraju...

Z powazaniem Sentex


nie akceptuje innych osob plci meskie -taki seksizm .


Tu bym się kłucił.


jasta to nie mezczyzna przeciez

DESPERAT? JASTA TO MĘŻSZCZYZNA? DESPERAT CO TY PIŁEŚ DZIŚ DO ŚNIADANIA?
PROSZĘ! ODSTAW TO! WPADNIJ DO MNIE MAM DOBRE TRUNKI(!)


przeciez napisale nie mezczyzna czyli nie rodzaj meski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zawisz napisał:
Głos rozsądku, czyli o panu Janku i pani Dorocie, jak zwał tak zwał.
Dziwi mnie wasz odwieczny problem do innych bywalców tegoż forum.
Oboje udowodniliście niejednokrotnie, poprzez
pisanie tendencyjnie prowokacyjnych komentarzy, że w trolowaniu i frustrowaniu innych forumowiczów posiadacie biegłość mistrzowską.
Bynajmniej jesteście tutaj pomocni. Wręcz przeciwnie, babrając się w stereotypach, manipulując słomianymi racjami znakomicie odzwierciedlacie całe
spektrum tanich, erystycznych trików mających na celu wywołania gównianej dyskusji.
Ot, w Twoim przypadku przysłowie "przygarniał kocioł garnkowi", znakomicie oddaje zaistniałą tutaj ironię.

jeśli ten Janek to ja to wolałbym przykłady typu
to nie prawda mendo, że ponieśliśmy klęskę pod Monte Cassino
to nie prawda mendo, że dowódca ORP Orzeł i dowódca Westerplatte stchórzyli
to nie prawda mendo, że prorok Anders miał urojenia
to nie prawda mendo, że lotnicy Dywizjonu 303 to banda pijaków kurwiarzy i zadymiarzy
itd
wtedy będą podstawy do dyskusji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
to nie prawda mendo,
sam do siebie piszesz w koncu znasz siebie od urodzenia mendo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok