Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pytanie do redakcji - Norwegia

983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Juz od pewnego czasu chcialam zapytac sie redakcji / moderatorow, kiedy zaczna sie oni stosowac do zasad swojego wlasnego regulaminu i usuwac posty ktore ten regulamin naruszaja.

Ostatnio doszla do glosu sfora wscieklych psow. Wiadamo, jak zachowuje sie sfora -
jeden wsciekly kundel zaczyna szczekac a za nim podazaja inne podworkowe, zarazone burki

Przyszedl mi na mysl cytat:

Først kom de for å ta kommunistene
men jeg protesterte ikke
for jeg var ikke kommunist.

Så kom de for å ta fagforeningsmedlemmene,
Men jeg protesterte ikke
for jeg var ikke fagforeningsmedlem.

Så kom de for å ta jødene og sigøynerne,
men jeg protesterte ikke
for jeg var ikke jøde eller sigøyner.

Så kom de for å ta de homofile,
men jeg protesterte ikke
for jeg var ikke homofil.

Da de kom for å ta meg,
var det ingen igjen som kunne protestere.


Martin Niemuller
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
DorHan napisał:
Juz od pewnego czasu chcialam zapytac sie redakcji / moderatorow, kiedy zaczna sie oni stosowac do zasad swojego wlasnego regulaminu i usuwac posty ktore ten regulamin naruszaja.

Ostatnio doszla do glosu sfora wscieklych psow. Wiadamo, jak zachowuje sie sfora -
jeden wsciekly kundel zaczyna szczekac a za nim podazaja inne podworkowe, zarazone burki

Przyszedl mi na mysl cytat:

Først kom de for å ta kommunistene
men jeg protesterte ikke
for jeg var ikke kommunist.

Så kom de for å ta fagforeningsmedlemmene,
Men jeg protesterte ikke
for jeg var ikke fagforeningsmedlem.

Så kom de for å ta jødene og sigøynerne,
men jeg protesterte ikke
for jeg var ikke jøde eller sigøyner.

Så kom de for å ta de homofile,
men jeg protesterte ikke
for jeg var ikke homofil.

Da de kom for å ta meg,
var det ingen igjen som kunne protestere.


Martin Niemuller


no to stzrelilas sobie w kolano
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(piotras1)
Wiking
Jak rzadzili komunisci to ty srałeś jeszcze pod siebie wiec sie na ten temat nie wypowiadaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
SENTEX napisał:
Podepnę się pod temat wyjątkowo zaczepna osoba która przeniosła się z równoległego forum po jego upadku jest niejaka Dorota Hansen alias DOR HAN, tamto forum polegało na celebrowaniu wszystkiego co norweskie wszelkie próby Polskości i Polskiego myślenia spotykały się z natychmiastowa reakcja która miała na celu usuniecie takich głosów z forum...Czasy cenzury minęły dawno temu

Ja w swojej skromności droga redakcjo Mojej Norwegi pozwolę sobie poprosić o usuniecie konta nie jakiej DOR HAN która to jest negatywnym przykładem bycia pseudo Polakiem poza granicami naszego kraju...

Z powazaniem Sentex


zwlaszcza ze jej wypowiedzi cechuje wyjatkowe chamstwo i wulgarnosc ,to jest osoba przepelniona rasizmem i ksenofobia ,nie akceptuje innych osob plci meskie -taki seksizm .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
piotras1 napisał:
Jak rzadzili komunisci to ty srałeś jeszcze pod siebie wiec sie na ten temat nie wypowiadaj

wiem ze z Rosji sowieckiej pochodzisz ale w Polsce nigdy nie rzadzili komunisci
tylko socjalisci
na przyslosc nie uzywaj slow o ktorych znaczeniu nie masz zielonego pojecia gimbusie

jestem pewien ze ty na widok milicji obywatelskiej zesralbys sie w gacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
Głos rozsądku, czyli o panu Janku i pani Dorocie, jak zwał tak zwał.
Dziwi mnie wasz odwieczny problem do innych bywalców tegoż forum.
Oboje udowodniliście niejednokrotnie, poprzez
pisanie tendencyjnie prowokacyjnych komentarzy, że w trolowaniu i frustrowaniu innych forumowiczów posiadacie biegłość mistrzowską.
Bynajmniej jesteście tutaj pomocni. Wręcz przeciwnie, babrając się w stereotypach, manipulując słomianymi racjami znakomicie odzwierciedlacie całe
spektrum tanich, erystycznych trików mających na celu wywołania gównianej dyskusji.
Ot, w Twoim przypadku przysłowie "przygarniał kocioł garnkowi", znakomicie oddaje zaistniałą tutaj ironię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(piotras1)
Wiking
Powiem wprost ZJEBANY KUNDEL sam jestes nawet nie wiesz o czym skomlisz I bujaj sie KONDONIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Zawisz napisał:
Głos rozsądku, czyli o panu Janku i pani Dorocie, jak zwał tak zwał.
Dziwi mnie wasz odwieczny problem do innych bywalców tegoż forum.
Oboje udowodniliście niejednokrotnie, poprzez
pisanie tendencyjnie prowokacyjnych komentarzy, że w trolowaniu i frustrowaniu innych forumowiczów posiadacie biegłość mistrzowską.
Bynajmniej jesteście tutaj pomocni. Wręcz przeciwnie, babrając się w stereotypach, manipulując słomianymi racjami znakomicie odzwierciedlacie całe
spektrum tanich, erystycznych trików mających na celu wywołania gównianej dyskusji.
Ot, w Twoim przypadku przysłowie "przygarniał kocioł garnkowi", znakomicie oddaje zaistniałą tutaj ironię.


Drogi rozmowco

Watpie, zebym byla w stanie sfrustrowac tak barwna osobe jaka ty jestes.
Watpie rowniez, aby i inne osoby niewymienione z imienia bylyby w stanie zostac poruszone tym co pisze.
Zwalszcza iz nie jestem biegla w uzywaniu pewnych przymiotnikow a niekiedy i czasownikow, ktore zlotousci tego forum stosuja z wielka ochota.

Ja prezentuje postawe, ktora wsrod kwiatu forum jest nieznana.
Jestem czlowiekiem i bycie czlowiekiem dla drugiego czlowieka jest dla mnie najwazniejsze.
Wymaga to jednak odrobine wysilku.
Nienawisc, w wiekszosci bezinteresowna, reprezentowana przez wielu uzytkownikow MN przychodzi bez trudu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów
desperat
(desperat)
Stały Bywalec
piotras1 napisał:
Powiem wprost ZJEBANY KUNDEL sam jestes nawet nie wiesz o czym skomlisz I bujaj sie KONDONIE

widze ze tatus byl w ZOMO i robote przynosil do domu

po slownictwie poznac ze masz nie wiecej ja 23 lata to kie pokolenie JPII
pewnie cie zrobili w wyniku traumatycznych przezyc w roku 1989 jak robili czystki w UB

szkoda ze kondona tatus nie uzyl a moze uzywal do robienia kaszanki w piwnicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
desperat napisał:
SENTEX napisał:
Podepnę się pod temat wyjątkowo zaczepna osoba która przeniosła się z równoległego forum po jego upadku jest niejaka Dorota Hansen alias DOR HAN, tamto forum polegało na celebrowaniu wszystkiego co norweskie wszelkie próby Polskości i Polskiego myślenia spotykały się z natychmiastowa reakcja która miała na celu usuniecie takich głosów z forum...Czasy cenzury minęły dawno temu

Ja w swojej skromności droga redakcjo Mojej Norwegi pozwolę sobie poprosić o usuniecie konta nie jakiej DOR HAN która to jest negatywnym przykładem bycia pseudo Polakiem poza granicami naszego kraju...

Z powazaniem Sentex


nie akceptuje innych osob plci meskie -taki seksizm .


Tu bym się kłucił.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok