Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Transport motocykla - Norwegia

9 Postów
Dominik O
(sata1)
Wiking
Siema wszystkim ma ktoś jakiś kontakt do przewoźnika który zabierze mi motocykl do Norwegii z Krakowa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Piotr Skjttyy
(masterchif)
Wiking
Podpinam sie do tematu. Znacie kogos kto transportuje motocykle z PL do no??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Tak z ciekawosci... Naprawde nie zlosliwie, sam nie jezdze na motorze i tych tematow nie ogarniam, a po prostu ciekaw jestem jednej rzeczy...

Po co sciagac tu motor z Polski, skoro jesli masz stala umowe o prace, lub jestes ponad rok, to i tak sobie na nim nie pojezdzisz? A nawet jak roku nie masz, to za chwile bedziesz mial, i bedzie problem w druga strone, kto zabiere motor z Norwegii do Polski...

Ale poniewaz ten temat pojawia sie czesto, to cos musi byc na rzeczy, stad moje spowodowane zwykla zwierzeca ciekawoscia pytanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
czarny skorpion
(czarny79)
Wiking
witam. planuje szybki wyskok na pare dni do polski podleczyc auto jezdze busem crafterem moze mogl bym zabrac motor . napisz na priva gdzie dokladnie trzeba bylo by go przywiez i ile proponujesz za transport . pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(DanieLoo)
Nowicjusz
Z tym, ze jeśli zgłosisz możesz jeździć w weekendy dokładnie 25 ha wiec jest sens
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dominik O
(sata1)
Wiking
TYLKO ZE JA SIE SCIGAM NA TORZE...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Lukasz Mizerski
(lukaszmizer)
Wiking
akurat temat nie o tym ale skoro nalegagasz to proszę. są tu w Norwegii osoby takie jak ja czyli pendlerzy. jestem w norge już 15 lat i nigdy nie kupiłem tu auta ponieważ używam własne z pl. masz rację co do przepisu,który przytoczyleś ale jest tak wiele niewiadomych w tym temacie że tool, czyli celnicy sami tego nie rozumieją. po krutce, odwiedzając rodzinę lub tylko kupione na własność mieszkanie minimum 3,4 razy do roku nikt ci tu auta lub motocykla nie zabierze. a jak zabierze to odda. proponuję poczytać o prawach pendlerów w Norwegii chodź wiem z praktyki że jeśli będziesz słuchać poleceń i informować o sytuacji grzecznie to tak samo szybko ruszysz dalej w drogę swoim pl pojazdem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok