Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nienawidze Norwegi - Norwegia

2 Posty
Mateusz Moniak
(Mat11)
Wiking
Jestem tutaj juz chwile i nienawidze tego kraju... A Wy jakie macie zdanie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Pytasz o zdanie ? Wyjedz, chyba nie bedziesz marnowal zycia w kraju, ktorego od poczatku nienawidzisz ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Mateusz Moniak
(Mat11)
Wiking
Mam taki zamiar wyjechac... A Tobie sie tu dobrze zyje?? I psychicznie dobrze sie czujesz tu??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Gdyby bylo inaczej nie bylo by mnie tu juz 11 rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
22 Posty
Nikolaj R
(Cichociemny)
Wiking
A mozesz usasadnic swoja wypowiedz czemu tak nie nawidzisz tego kraju ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
odpowiedz jest bardzo prosta..za oszustwa norwegow, ich dwulicowosc, za przyzwolenie do klamania, za ich sztuczna wyzszosc od innych narodow..prawo Jante, za to ze rzadko zapraszaja do domu, za miasta duchow czyli brak ludzi do pogadania na ulicy po 17...byloby tego duzo.

Nierozumieja tego jedynie ludzie co tu przyjezdzajaa albo sa pare miesiecy, ci co tyraja na budowach po 12 h czujac na plecach bicz norweskiego pana. Smieszy mnie to jak nasz narod sie sprzedaje w pracy za pare koronek...yes boss..wiele osob by laske zrobilo za podwyzke a poznij udaja przed znajomymi jacy sa wspaniali.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
wiesz sentex tu nie chodzi o nienawidzenie tego kraju ale powiem Ci jak przyjezdzalem do norwegii to myslalem ze to taki czysty kraj, kraj ludzi prawych, nieskazonych a po paru latach tutaj zrobilem sie bardzo obojetny na ludzką krzywde, taka skorupa narasta na czlowieku ktora go odgranicza od uczuc, pomagasz komus a ten za twoimi plecami ci dupe obrabia. czlowiek robi sie obojetny na ludzka tragedie..powoli zaczyna krakac jak wrony czyli nory
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
6e6 napisał:
wiesz sentex tu nie chodzi o nienawidzenie tego kraju ale powiem Ci jak przyjezdzalem do norwegii to myslalem ze to taki czysty kraj, kraj ludzi prawych, nieskazonych a po paru latach tutaj zrobilem sie bardzo obojetny na ludzką krzywde, taka skorupa narasta na czlowieku ktora go odgranicza od uczuc, pomagasz komus a ten za twoimi plecami ci dupe obrabia. czlowiek robi sie obojetny na ludzka tragedie..powoli zaczyna krakac jak wrony czyli nory
zgadzam sie ten kraj zabija ludzkie cechy w czlowieku
jedyne co mnie tu trzyma to klimat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
dopoki maja rope i przyjezdza polski motloch do pracy to sa wyzej od nas mentalnie ale juz swiszcza ze niedlugo znow zrobia wizy czyli agencje nie beda sciagac nieograniczona liczbe polakow gdzie po tygodniu zostawiaja ich samych sobie bo niegadaja po angielsku lub za wolno wnosza regipsy po schodach na 5 pietro zeby zasilali lawki w nav po dagpenger.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok