Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Anna _ Jarek B Tomasz Czarnecki Rafał Soboń Marihøne jasmina2 ASK-Gjerdrum Dominik Przyborowski iwonaj (13903 niezalogowanych)
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
Davidku, nikt juz od zadnych rewelacji na temat Helenki nie posiwieje Dzisiejszy swiat jest zbyt maly, zeby do dzis nie wiedziec kim jest owa Helenka Mam nadzieje, ze nasza "bohaterka" pojdzie po bandzie na calego i opowie wiele ciekawych historii ze swojego barwnego zycia matki... Drze wrecz z niecierpliwosci


O tak, zapewne nie będzie rewelacją dla hien ,ale dla rodzin z dziećmi przybliżeniem mojej sprawy z BV ,oraz prawdy ...

Twoja i Tobie podobnych hienek forumowych opinia o mnie ,jako o matce, uwierz ....nie interesuje mnie i nie ma dla mnie żadnego znaczenia, jak w sprawie z BV, opinia samej Instytucji Opieki nad Dziećmi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Lindemans napisał:


Co Davidku ? Co tak nerwy Ci poruszylo ? Bardziej by ci pasowalo, gdyby Helenka pochodzila z Marsa i nikt by jej nie znal Niestety, jest inaczej




Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
pozazycie napisał:

No tak, poczatek zdania jest OK, ale gdzie jest koniec?
Czyzby po slowach chca jej dobra bylo slowo ale?

Bo chciec nie jest jenoznaczne z wykonywac lub byc.
Co poniektory pijak tez chce przestac pic, ale mu nie wychodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Elise napisał:



... BV "ocenia ", że rodzice bardzo się opiekują dziewczynką itd...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
chciałbym byśmy mogli wszyscy w dobrej wierze mogli się dowiedzieć na nurtujące pytania przyjeżdżać z dziećmi do NOrwegii czy nie?

sam rok temu chciałem przyjechać za złotem z moją córeczką

dziś Norwegia nawet mi się nie marzy. Nie ma tygodnia bym, nie poznawał komu zabrali dzieci Mam nadzieję, że w dobrym tonie, moglibyśmy się wymienić poglądami i wiedzą, oprócz znanych nam tekstów jak nie pijesz, bijesz itp itd to nie zabiorą

znam przykład, mogę postarać się poprosić norweską kobietę, która jako babcia wychowywała swoją wnuczkę, jednak i jej zabrali dziecko, z opinią Zaburzenie Przywiązania, dzisiaj psycholog przeprasza w fylkesmenda za błędną opinię i rodzina czeka na decyzje powrotu dziecka, tym bardziej żę są zarejestrowani jako rodzina zastępcza, by móc pokazać żę są zdolni adoptować swoją wnuczkę. Do opisu sytuacji dodam, że dziecko dobrze czuło się przy babci, po zabraniu ją przez BV( BV miało opinię psychologa i to im wystarczyło by zabrać dziecko) to dziecko zaczęło się samookaleczać, pluć na nową rodzinę zastępczą itp itd
Czy uważasz, żę dobro dziecka wymaga by 2 letnie dziecko przeżywało takie traumatyczne rozstanie i nikt z BV nie widzi problemu, że dziecko ma się gorzej niż było, dodam, że dziecko dostało jakieś leki na serce, bo coś się jej stało z tym sercem w skutek stresu po odebraniu od babci. Babcia adoptowała córkę po rodzicach dziecka, którzy utracili dziecko. Sprawa trwa juz blisko 6 miesięcy i a dziecko dalej cierpi, mam nadzieję, że uzyskam konstruktywne odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Elise napisał:


No tak, poczatek zdania jest OK, ale gdzie jest koniec?
Czyzby po slowach chca jej dobra bylo slowo ale?

Bo chciec nie jest jenoznaczne z wykonywac lub byc.
Co poniektory pijak tez chce przestac pic, ale mu nie wychodzi.


To samo sobie pomyslalam. Gdyby bylo inaczej, to bysmy poznali calosc dokumentu. Widac reszta nie byla, az tak pozytywna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Makaryna napisał:
Elise napisał:


No tak, poczatek zdania jest OK, ale gdzie jest koniec?
Czyzby po slowach chca jej dobra bylo slowo ale?

Bo chciec nie jest jenoznaczne z wykonywac lub byc.
Co poniektory pijak tez chce przestac pic, ale mu nie wychodzi.


To samo sobie pomyslalam. Gdyby bylo inaczej, to bysmy poznali calosc dokumentu. Widac reszta nie byla, az tak pozytywna.



A cóż pozytywnego można napisać o takiej patologii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Makaryna napisał:


Chciałam tylko o dziecku i rodzicach wstawić samą "ocenę samego BV " i to tylko zrobiłam... poza tym ? nic więcej ...
No wybacz...nie na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
Odpowiedź Norwegów z grupy na pani zapytanie czy bać sie przyjazdu do Norwegii z dziećmi
David Zx Pl
Skal jeg affraid å flytte til Norge med barn?
Hei, jeg er ny her
Min mann jobber i Bergen for en stund og vil ha meg der, vær så snill, vi har to barn-en datter 6 år og to år gamle sønn. Vi hører mye om å ta barn fra sine foreldre om dette er sant? Er du virkelig redd for? Kan de ta barna fra normalt fungerende familie? Jeg er bekymret ... vi har helseproblemer, i Polen vi gå privat. Jeg trenger svar.
Lubię to! · · Udostępnij · 2 godz. temu w pobliżu: Wroclaw
Anja Maria Veastad i 4 inne osoby lubią to.

Magne Magne For your kids safety, do not come to norway at all!
około godziny temu · Lubię to! · 5

Jane Kile Det er ingen automatikk.
około godziny temu · Lubię to! · 2

Magne Magne Nei, men det er heller ikke automatikk, at risikosport ender i døden!
około godziny temu · Lubię to! · 4

May- Harriet Seppola They moves children from their parents if the child servise do not like the way you treat your children , if you feed them different or if you let your kids sleep in the same bed , Russia are more safe.
około godziny temu · Lubię to! · 2

Magne Magne If you want to go to a worser place, try North Korea.
około godziny temu · Lubię to! · 3

Jane Kile Det er noen ganger nok til å ta fra deg barna at du har andre meninger enn dem... En personlig vendetta mot mennesker som tenker annerledes eller som våger så stå op for egne synspunkter
około godziny temu · Lubię to! · 4

Hilde Synnøve Lilleskotte Ottesen Norway is not a safe place to have kids.. I`m really sorry to say. Please. for your kids, dont move here... Belive me... I tried to run from Norway to keep my daugther safe, they brougth us back with force and my daugther paid the price for that... Dont come here,.... for your own sake
około godziny temu · Lubię to! · 4

Wenche Kleven Østby Jeg er nokså realist, og tenker, at alle har ikke opplevd å bli fratatt barna sine, og sånn er vel også realiteten også,
około godziny temu · Lubię to! · 1

Einar Ull Onsager Og ditt poeng er?
około godziny temu · Lubię to!

Renate Regina Philange Tversland Herregud, dere får det til å høres ut som om alle barn i Norge blir tatt av barnevernet.. Det er jo absolutt ikke tilfelle! Jeg har mange negative opplevelser med barnevernet, men OG positive! Det er litt over 5000 medlemmer i denne gruppa..en brøkdel av alle i landet her.. Noen blir nok urettferdig behandlet av BV, men de gjør mye bra også. Og de er her for BARNA..ikke foreldrene.. (Og bare for å ha sagt det... Stikke av med ungen din...? Da ber du vel om det? )
około godziny temu · Lubię to! · 1

Wenche Kleven Østby Tykket litt fort på tastene her, men fortsettelse nå...Jeg har også negative opplevelser med Bv, men slå ikke alt under en kam, det kan hende at det fantisk går bra også
około godziny temu · Lubię to! · 3

Einar Ull Onsager Poenget er at når man har et bv som kan ta fra deg barna dine uten at det er en rettferdig saksgang i det, så blir det gambling. Spesielt om man er fra et annet land, med andre kulturer. En jente jeg var sammen med en periode smuglet med seg 0,5l liter...Zobacz więcej
59 minut(y) temu · Lubię to! · 1

Marius Iutes You should be afraid to come here with your children, I guess you already are since you're asking about. I wasn't afraid of coming here but I had to send my wife and my son out of the country because "mother is not able or doesn't want to raise her son...Zobacz więcej
23 minut(y) temu · Lubię to! · 3

Marina Lorieri not go whit your children, probality 50 % that you got problems. They take children from syk parents.
około minuty temu · Lubię to!

www.facebook.com/groups/barnevernsaksjon...otif_t=group_comment
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Usmialam sie do lez......
Dawidku, ale z ciebie kabareciarz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok