Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

636 Postów
Wyjadacz
donwasyl napisał:
Zdecyduj sie:

w kacie,albo na koncie?!


Jesli nie musisz to sie nie wpi...alaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Podzial majatku to nie pieniadze tylko majatek zgromadzony w czasie trwania malzenstwa o ile nie bylo intercyzy jesli masz tu dom wziety w kredycie to nie jest twoj majatek bo dom jest panstwa do puki go nie splacisz a wyplata to wyplata nie majatek chyba ze wina bedzie twoja i zonka zalozy ci sprawe o alimenta to bedziesz placil jesli za poruzumieniem stron to do 5 lat jesli z twojej winy to nawet do konca zycia az jej sytuacja sie nie poprawi chociaz zaznaczam ze zona by musiala byc ułomna zeby sad zasadzil jej alimenta ale to zalezy od sedzi no moze nie trafisz na taka,radze wziasc adwokata do sprawy bo sprawa moze sie ciagnac i 1 rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(norge51)
Nowicjusz
A ja pytam dlaczego? chcesz tak postąpić ? dlaczego polak tylko patrzy jak wykręcić w tym przypadku żone ? byłeś z nią !! ślub do czegoś zobowiązuje !!! zapewne prała ci gacie, obiadki gotowała , a do Norwegii paczki słała. Rozstań się z klasą chłopie obejrzył film " Pieniądze to nie wszystko'' może da ci to do myślenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Basia40 napisał:
jesli masz tu dom wziety w kredycie to nie jest twoj majatek bo dom jest panstwa do puki go nie splacisz

Wiekszej bzdury, to dawno nie czytalam, pomijajac nawet te "do puki"

A tak calkiem na marginesie, to pytanie dotyczylo oszczednosci bankowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Basia40 napisał:
Podzial majatku to nie pieniadze tylko majatek zgromadzony w czasie trwania malzenstwa o ile nie bylo intercyzy jesli masz tu dom wziety w kredycie to nie jest twoj majatek bo dom jest panstwa do puki go nie splacisz a wyplata to wyplata nie majatek chyba ze wina bedzie twoja i zonka zalozy ci sprawe o alimenta to bedziesz placil jesli za poruzumieniem stron to do 5 lat jesli z twojej winy to nawet do konca zycia az jej sytuacja sie nie poprawi chociaz zaznaczam ze zona by musiala byc ułomna zeby sad zasadzil jej alimenta ale to zalezy od sedzi no moze nie trafisz na taka,radze wziasc adwokata do sprawy bo sprawa moze sie ciagnac i 1 rok

Zgromadzone pieniadze (oszczednosci), to rowniez majatek do podzialu. Alimenta - to jakis dialekt ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
norge51 napisał:

zapewne prała ci gacie, obiadki gotowała


Fakt, facet mogl to obmyslic taniej: mogl kupic pralke, albo wynajac kucharke


a do Norwegii paczki słała..


Pewnie za wlasne, ostatnie grosiki.......



Rozstań się z klasą chłopie obejrzył film " Pieniądze to nie wszystko'' może da ci to do myślenia.


Jaki film ostatnio ogladalas ?! Chyba jakis sentymentalny wyciskacz lez...... ale zycie, to nie kino
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
gutt84 gutt84
(sørumgutt)
Wiking
Uwazaj stary... kobiety nie potrafia wyjsc z takich sytuacji z chonorem,... wyciagaj pieniadze powoli i po cichu.. 91% polek w polsce ogolociloby cie do zera.. Moja rada wez to na spokojnie. i po cichu wyciagaj ... jezeli ona wie o tych pieniadzach zalatw sobie kwitki duze .. na naprawe samochodu, na inne rzeczy musisz wyprodukowac sztuczne koszta... na szczescie zonaty nie jestem ale mam dziecko i tez musze uwazac zeby wszystkiego nie stracic.. Kobieta zawsze powie daj... a facet jak my zawsze na straconej pozycji.... Zawsze musi dac...Rozmawiam od czasu do czasu z prawnikami i facet w polsce zawsze jest pokrzywdzony - ma malo praw w przeciwienswie do polskich dam, kture sa zwyklymi kurwami . przy rozwodzie zrobi wszystko zeby cie puscic z torbami... W polsce sa takie tanie panie do towarzystwa... nie lepiej jedzic i nie miec odpowiedzialnosci za swoje czyny zaplacic troche i spokoj... A tak malzenstwo i problem na glowie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Sylwia P-Sz
(missPolak)
Wiking
sørumgutt napisał:
Uwazaj stary... kobiety nie potrafia wyjsc z takich sytuacji z chonorem,... wyciagaj pieniadze powoli i po cichu.. 91% polek w polsce ogolociloby cie do zera.. Moja rada wez to na spokojnie. i po cichu wyciagaj ... jezeli ona wie o tych pieniadzach zalatw sobie kwitki duze .. na naprawe samochodu, na inne rzeczy musisz wyprodukowac sztuczne koszta... na szczescie zonaty nie jestem ale mam dziecko i tez musze uwazac zeby wszystkiego nie stracic.. Kobieta zawsze powie daj... a facet jak my zawsze na straconej pozycji.... Zawsze musi dac...Rozmawiam od czasu do czasu z prawnikami i facet w polsce zawsze jest pokrzywdzony - ma malo praw w przeciwienswie do polskich dam, kture sa zwyklymi kurwami . przy rozwodzie zrobi wszystko zeby cie puscic z torbami... W polsce sa takie tanie panie do towarzystwa... nie lepiej jedzic i nie miec odpowiedzialnosci za swoje czyny zaplacic troche i spokoj... A tak malzenstwo i problem na glowie...

Po pierwsze to "z honorem" jeśli już, a po drugie to żal mi Twojego dziecka - jakim trzeba być człowiekiem żeby żałować pieniędzy na swoje wlasne dziecko....A może to nie Twoje...?? W końcu spotykasz / spotykałeś się z kurwami...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(norge51)
Nowicjusz
Kolejny egoistyczny samiec , ssuper rada tania pani do towarzystwa " tirówka" za 50 zł głupi się rodzą czy wiatr ich sieje .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
gutt84 gutt84
(sørumgutt)
Wiking
Taka prawda potraficie wy kobiety wydoic faceta co do grosza.. na koncu ublizyc i wyzwac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok