Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
77gregor77 napisał:
prosze o info.czy nie posiadajac paszportu moge na podstawie polskiego dowodu osobistego zarejestrowac sie we wszystkich urzedach tj.policja,urzad skarbowy,udi,meldunkowy,konto bankowe itd...(ps.na forum byly juz takie pytania wielokrotnie,ale bez jednoznacznych odpowiedzi,i tak i nie i prawdopodobnie,lepiej miec paszport itp. .prosze uprzejmie o odpowiedzi tylko osoby ,ktore na podstawie polskiego dowodu osobistego,, przeszly" te urzedy w tym roku pomyslnie)(ps.2 prosze odp.tylko na temat dowodu,bez komentarzy na temat paszportu.nie posiadam ,wyjezdzam na dniach,odbior paszportu do 30 dni -wiec niemozliwe)
do zalozenia konta w banku niemal paszport konieczny...
zaraz po przyjezdzie idz do konsulatu - dostaniesz roczny paszport tymczasowy (nie biometryczny dlatego tymczasowy) w tydzien... pytanie tylko czy a tymczasowy otworzysz konto w banku?? hmmmm.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
77gregor77 napisał:
dzieki.no wlasnie 2 sprzeczne odpowiedzi.PJo czy jestes pewien ze nie zaloze konta w banku(mam info ze tak ,ale bedzie to karta bankowa bez zdjecia i wazna tylko w norwegii.czy tak?.a co myslisz o odp.factorytka.
jesi dobrze gadasz ... to moga dac ewentualne. zwykla bez niczzego... czyli jestes tak jakby bez norweskiego dokumentu ID.... internetowy bank, lipa... kupic cos w samolocie, lipa... w PL tez moze byc lipa... itd....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów

(Margaret1975)
Stały Bywalec
W Norwegii nic nie zalatwisz bez paszporttu.NIC.


W Pl nic nie zalatwisz bez dowodu.
Mam konto w polskim banku i mi przypomnieli o dowodzie bym wyrobila bo sie ow skonczyl, no i nawet w sklepie z telefonami komorkowymi nie chcielimze mna podpisac umowy na internet. Oczywiscie mowie o PL. Chcialam mamie zafundowac internrt i....bez dowodu...lipa.

Teraz grzecznie czekam na dowod osobisty w PL.



Zatem bierz paszport bo tu w Norwegii to nic nie zdzialasz. Jak nie masz czasu na wyrobienie paszportu to przyjedz tu i wyrob w konsulacie.male chyba nie chialbys placic krocie za taka usluge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Margaret1975 napisał:
W Norwegii nic nie zalatwisz bez paszporttu.NIC.


W Pl nic nie zalatwisz bez dowodu.
Mam konto w polskim banku i mi przypomnieli o dowodzie bym wyrobila bo sie ow skonczyl, no i nawet w sklepie z telefonami komorkowymi nie chcielimze mna podpisac umowy na internet. Oczywiscie mowie o PL. Chcialam mamie zafundowac internrt i....bez dowodu...lipa.

Teraz grzecznie czekam na dowod osobisty w PL.



Zatem bierz paszport bo tu w Norwegii to nic nie zdzialasz. Jak nie masz czasu na wyrobienie paszportu to przyjedz tu i wyrob w konsulacie.male chyba nie chialbys placic krocie za taka usluge
więc może było użyć paszportu... mama by miała internet
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Margaret1975.to inna sprawa -twoj dokument wygasl.zob.wczesniejsze wpisy-dyskutujemy tylko o koncie bankowym na dowod osobisty.yatsek wspomnial o tymczasowym paszporcie z konsulatu-i konci na podstawie takiego paszportu.dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Matido
(Matido)
Wiking
Mam pytanie do pana i jak udało się załatwić wszystko na dowód? Głównie chodzi mi o pracę rejestracje itp. Bo konto w banku mam w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Matido
(Matido)
Wiking
Mniejsza o to obojętnie kto aby mi powiedział czy z dowodem będę mógł się zarejestrować przez miesiąc pracować i normalnie wrócić do Polski czy nie da rady i muszę w konsulacie wyrabiać paszport
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
napisał:
Mniejsza o to obojętnie kto aby mi powiedział czy z dowodem będę mógł się zarejestrować przez miesiąc pracować i normalnie wrócić do Polski czy nie da rady i muszę w konsulacie wyrabiać paszport

bez paszportu sie nei zarejestrujesz i nie wyrobisz konta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Matido
(Matido)
Wiking
Czyli zostaje praca na czarno? Czy co mam zrobić? A konta w banku nie będę robił bo w Polsce mam i tak za miesiąc wracam do Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
80 Postów

(ideapad310)
Początkujący
trzeba byc imbecylem zeby wyjechac do kraju poza UE bez paszportu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok