Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2203 niezalogowanych)
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Tu nie Anglia ze 80 mil mieszkańców i 1 mil miejsc pracy tylko ze każdy słyszy zenitu raj ( bo jest jak zamieszkasz itd) i ten milion wali do kraju co ma 5 mil mieszkańców z czego to. Milion araby na zasilkach wiec kto znajdzie prace?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
370 Postów
Bunia D.
(buniusia79)
Stały Bywalec
KACZOR1 napisał:
wiesz co na tym forum jest wiele ale to wiele kłamców i tak dalej

.. no właśnie


KACZOR uwierz mi, że z ulicy nikt Cię do pracy nie weźmie.
DOKŁADNIE czytaj wymagania w norweskich ogłoszeniach i zauważ, że wymagają znajomości języka na poziomie min. B1, a tego poziomu nie nauczysz się w dwa miesiące.
Bezpowrotnie minęły czasy kiedy to praca była dla każdego, teraz mają z kogo wybierać.

Mieszkałam w Irlandii 5 lat, pojechałam tam w ciemno, dałam radę, ale to było 7 lat temu...
tu w Norge 5 lat temu też miód po ulicy pływał, teraz czarne gówno, które śmierdzi.
Nadmienić muszę, że najpierw znalazłam pracę, a później przyjechałam, nie odważyłabym się do Norge przylecieć w ciemno...nie w obecnych czasach!

Możesz się czuć ostrzeżony.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
KACZOR1 napisał:
oj piszą głupoty


pokaż jaki jesteś kozak i przybywaj - tylko długów nie rób wpadając do raju bo znajomy wracał z jeszcze większymi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów

(KACZOR1)
Nowicjusz
spoko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Czyli wyszło na to ze kolega kaczor myślał ze zarobi 45 tys na budowie znając tylko angienlski.
I jak przyjedzie tu w maju samochodem z jedzeniem to będzie super :-p
Q..a skad ja to znam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
P.J. napisał:
Czyli wyszło na to ze kolega kaczor myślał ze zarobi 45 tys na budowie znając tylko angienlski.
I jak przyjedzie tu w maju samochodem z jedzeniem to będzie super :-p
Q..a skad ja to znam



kiedyś była emigracja a teraz jest już migracja z miejsca w inne miejsce.
Wyjeżdżało się z kraju by zarobić na nike a jak ma się nike to można dalej pobiegać

a tu kurka wodna trekingi trzeba mieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
I dupę twarda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
kolega KACZOR to tak naprawdę chyba z słabiutkim ang albo w ogóle nie zna i pewnie z jakiej farmy irlandskiej chce przyjechać...na czytał sie głupot na forach i myśli,ze od razu miliony tu zarobi i że czekaja na KACZORA tutaj z praca...powierzchownie poczytał oferty pracy lub tak zna ang że zrozumiał,że bez języka przyjmuja i 45.000 tyś zarobi,bo translator żle tłumaczy jak ty kolego dalej tak będziesz czytał i myślał to będziesz miał te 45.000 ale długu...nie gniewaj się,ale jeśli ty tak rozmawiasz w ang jak w polskim to nie wiem czy przejdziesz pierwsze intervju no chyba,że następny co będzie psuł rynek pracy i zapier...alał na czarnucha,aby tylko do PL coś zawiezc i pokazac sąsiadom jaki to pinkny dom buduje a ze cały czas jedzie na konserwach,mieszka w 20-stu na kupie i je...ie po 16 h dziennie to wytrze się gumka myszka...wazne,że milioner z zagramanicy przyjechał i dom buduje...gośc nic dodać nic ujać
przyjedz i zobacz jak już na granicy miasta witać cię będa z kwiatami i prosić,abyś tylko u nich pracował powysyłaj CV a dopiero zobaczysz,czy masz szanse a zreszta to nie ja będę żebrać o pracę tu i tam...i pamiętaj,że MY się nie biomy że nowi przyjada i prace zabiora...my chcemy aby nowi zaczęli nie być swiniami i zaczęli się szanowac i tych którzy juz tu pracują i znaja norweskie realia...nie znasz ich a już na wstępie wyzywasz od kłamczuchów...poznaj prawo i realia a pózniej wyraż swoje zdanie w temacie Norwegia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Grzegorz *****
(pln_29)
Wiking
Jestem za tym mój drogi abyś nie zapomniał wziąść że sobą worek cebuli ten jakże ważny element twojego bagażu może się przydać w podbiciu Norwegii a także być tzw przepustka wśród rodowitych zenoslawow i mieczyslawow... Ale pamiętaj nigdy ale to nigdy nie wyrzec się tego ze jesteś cebulakiem z krwi i kości z matki i dziada pod barwami cebulandii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Grzegorz *****
(pln_29)
Wiking
Jestem za tym mój drogi abyś nie zapomniał wziąść że sobą worek cebuli ten jakże ważny element twojego bagażu może się przydać w podbiciu Norwegii a także być tzw przepustka wśród rodowitych zenoslawow i mieczyslawow... Ale pamiętaj nigdy ale to nigdy nie wyrzec się tego ze jesteś cebulakiem z krwi i kości z matki i dziada pod barwami cebulandii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok