Witam jestem tu nowa mam pytanie dostałam czek z NAV tylko że ja nie mam paszportu ani norweskiego konta czy mogę zrealizować ten czek na męża konto czy bendzie jakiś problem z tym z góry dziękuje za odpowiedz.
13 Lat, 6 Miesięcy temu
1 NOK
Blisko Oslo S, Jernbanetorget, ale bardzo ciche mieszkanie, ponieważ okna wychodzą na podwórko. Trzecie piętro, ulica Skippergata przy kanapkach Subway. Wszystkie pokoje są umeblowane, ale mogę je wyposażyć do indywidualnych potrzeb wynajmującego. Jest pralka, zmywarka, dwie lodówki i wszystkie sprzęty. Do wynajęcia jest: duży pokój dla 2 osób / pary mały pokój dla 1 osoby Telefon: +47 486 80 127 Cena w zależności od ilości ...