Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
factorytka napisał:
a i oczywiście kiedy chcesz podnieść ratę kredytu też powalają ci 2%

Odnies sie do przedmiotu sporu, wtedy mozemy dyskutowac. To nie konkurs na sprzedawce uslug bankowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
Optimus napisał:
factorytka napisał:
a i oczywiście kiedy chcesz podnieść ratę kredytu też powalają ci 2%

Odnies sie do przedmiotu sporu, wtedy mozemy dyskutowac. To nie konkurs na sprzedawce uslug bankowych.


Tekst mi wcięło, reszta wyżej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
factorytka napisał:
Optimus napisał:
factorytka napisał:
a i oczywiście kiedy chcesz podnieść ratę kredytu też powalają ci 2%

Odnies sie do przedmiotu sporu, wtedy mozemy dyskutowac. To nie konkurs na sprzedawce uslug bankowych.


Tekst mi wcięło, reszta wyżej


Przyznaje, ze nie wiem o co ci chodzi. Dyskutujesz z faktami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
factorytka napisał:...Tekst mi wcięło, reszta wyżejDlatego , że za nerwowo i chaotycznie podchodzisz do sprawy ...
Oraz z góry zakładasz , że każdy bank to złodziej , a ten udzielający kredytu w szczególności ...
---
Przecież już dawno minęły czasy , że brało się to , co dali pod nos i podpisywało się w ciemno ...
Dzisiaj już żaden legalny kredytodawca , nie pisze małymi literkami ,to co tak najbardziej klienta będzie walić w rogi .
---
Problem w tym , że kredytodawca nie przeprowadza na początku symulacji spłaty rat ... i odsetek za czasokres danej spłaty .
---
Nie wiem jak jest w Norge , niemniej i tu pewnie też obowiązuje zasada poszanowania wcześniej podpisanej umowy kredytowej... i odstąpienie od niej z premedytacją ,skutkuje większymi sankcjami , że Skattem na czele .
---
Każdy kto obraca gotówką , chce mieć świadomy komfort , spływu gotówki w z góry określonych wielkościach .
---
W niektórych skrajnych przypadkach ... tak brak spłaty rat ... , jak i nadmiar / znaczna nadpłata rat / jest szkodliwa dla banku .
---
Jednak to bardziej skomplikowane , by tu w paru zrozumiałych zdaniach to wykładać .

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Eeeee w Norwegii jezeli nie masz "zwiazanych rent", to mozesz splacic dlug wczesniej kiedy chcesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty

(Mielony)
Nowicjusz
Makaryna - Gabrielowi nie chodziło o to ze nie można spłacić wcześniej kredytu tylko ze bankowi na tym nie zależy (źle to wygląda w jego sprawozdaniach finansowych).

W każdym banku w Polsce można spłacić każdy kredyt wcześniej tylko płaci się prowizję. Ja uważam znowu że dzięki bankom tyle ludzi ma swoje własne mieszkania i cóż każdy jest kowalem swego losu wiedział co podpisywał. Jeśli nie wiedział i uważa że go oszukano zawsze może złożyć pozew w sądzie. Nie rozumiem jak ktoś może nazywać bank złodziejem. Przecież bank nie przyszedł i zabrał czyjąś własność tylko sprzedał "towar" a ktoś go kupił i do tego zawsze ten ktoś ma już 18 lat.

Gabriel z tymi sankcjami ze Skattem to rozumiem, że chodziło Ci o kontrolę skąd ma się na spłatę natychmiastową reszty kredytu - tylko to mi przyszło na myśl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bart Żurawski
(BartZurawski)
Wiking
Gdzieś był post o kredycie w Norwegii na dom w Polsce i nie mogę go znaleźć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
BartZurawski napisał:
Gdzieś był post o kredycie w Norwegii na dom w Polsce i nie mogę go znaleźć

O to Ci chodziło? www.mojanorwegia.pl/finanse-i-kredyty/mi...-norwegii-12549.html
Zgłoś wpis
75 Postów
lilyerikson
(lilyerikson)
Początkujący
Kredyt hipoteczny w kontekście pracy za granicą to ciekawe zagadnienie i warto więcej o tym poczytać. Tutaj można dowiedzieć się więcej na ten temat www.blogfinance24.pl/finanse/kredyt-hipo...-co-musisz-wiedziec. Sama się nad tym zastanawiałam, ale nie wiem, czy nie lepiej jeszcze trochę poczekać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok