Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
KamilaGwiazdowska napisał:
Sama mam spory problem ze zrzuceniem palenia a rzucam dobrych kilka lat.... Macie jakieś pomysły co robić? Bo już nie mam weny
Tak naprawdę nikt Ci tutaj nie podsunie prostej odpowiedzi, jak rzucić palenie bo nie jest to takie łatwe. Jedna osoba rzuca z dnia na dzień po wielu latach palenia. I więcej do palenia nie wraca. Druga osoba rzuca , potem powraca do palenia, potem znowu rzuca. Jesli nie masz silnej woli aby samodzielnie rzucic palenie, polecam zastanowić się nad jakimś wspomagaczem typu Nicorix. ctn.com.pl/nicorix-opinie/ Na stronie są opinie na temat środka.
Takie suplementy pomagają rownież w walce z dodatkowymi kilogramami, na które narzeka wiele osób, które rezygnują z palenia papierosów.

Nicorix [prawdziwe opinie] - cena: -30% taniej, efekty, skład Nicorix – co to jest za produkt ? Uzależnienie od papierosów dotyka coraz większej części Polaków w różnym wieku. Według badań z roku 2017 co czwarty Polak przyznaje się do nałogow... ctn.com.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Natali78Li
(Natali78Li)
Wiking
Przede wszystkim znajdź kogoś kto Cie będzie wspierać. Wypisz też powody dla których chcesz rzucić i jakie korzyści dzięki temu osiągniesz i zerkaj na to w chwilach zwątpienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok