Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1 Post
Monika Kawka
(kaweczka)
Wiking
Witaj
Tak to prawda,że wszystko zależy od psychiki i silnej woli.Paliłam 10 lat , w ciągu których kilkakrotnie próbowałam rzucić palenie, byłam na tzw.'' prądach'', zmniejszałam ilość wypalanych fajek, tabletki-strata pieniędzy, nic nie pomagało.W końcu któregoś dnia powiedziałam sobie ,że od dziś nie palę i udało się ,już 3 lata bez dymka.Gdy mam chwilę zwątpienia to przypominam sobie ten smród a ceny też nie działają zachęcająco
Także życzę powodzenia i dużo silnej woli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
MILek Pawlikowski
(milka7901)
Wiking
Witam!
Paliłam 12 lat ,co jakiś czas próbowałam rzucić palenie,ale nic z tego nie wychodziło,miałam plastry,gumy i nic. 2 miesiące temu koleżanka powiedziała że rzuciła palenie z tabletkami ,które są na receptę.Postanowiłam kupić te tabletki wiedząc, że one tez mi na pewno nie pomogą
Kupiłam nazywają się TABEX , chociaż w aptece pani powiedziała że trzeba je brać 25 dni,ja brałam 5 dni i nie palę od miesiącanie ciągnie mnie nawet,kiedyś po posiłku musiałam od razu zapalić a tu nic, uważam że te tabletki są rewelacyjnepozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Michał Hindera
(MiTaL324)
Nowicjusz
Dziękuję za porady i wsparcie Te tabletki sobie chyba kupię bo jedynie udało mi się ograniczyć z 10 do 6 dziennie papierosów . Staram się jak mogę ale organizm tak wariuje .... w takim razie TABEX! Takk!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(P. J)
Wiking
najglupszy watek jaki widzialem... sorki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lupen)
Wiking
To ja dodam swoje trzy grosze do tematu.
Ograniczenie palenia nie da Ci nic kompletnie. Będziesz palił mniej przez kilka dni/tygodni, ale i tak wrócisz do standardowych ilości.
Też z czystym sumieniem polecam TABEX. Pozwala rzucić palenie bez inwazyjnie, na początku kuracji możesz sobie palić do woli, tyle że po paru dniach kiedy tabletki zaczną działać po prostu nie chce Ci się palić. Zaczynając papierosa czujesz się tak jak byś przed chwilą przyjął całą paczkę na płuca.
Żeby było jasne palę dalej, ale to już inna historia. Pamiętaj uzależniony jesteś już do końca życia, rozpoczęcie palenia było największą głupotą jaką zrobiłem (a mama mówiłą), a uwierz mi tych głupot było wiele

Pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
żeby rzucić palenie należy natychmiast przerzucić się na picie dużej ilości alkoholu

trzeba wybrać alkohol czy palenie ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(P. J)
Wiking
ludzie.... opanujcie sie! jak sie pali to sie pali! jak sie nie pali to sie nie pali! proste, nie...
tabletki, sretki, plasterki, drazetki
a na sam koniec jeszcze pawie piorko w tylek (sorki za wyrazenie)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Michał Hindera
(MiTaL324)
Nowicjusz
haha TABEX to magiaa ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
żeby rzucić palenie trzeba zrobić sobie lewatywę na stojąco
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok