Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
58 Postów
Michał Hindera
(MiTaL324)
Nowicjusz
Tak rzuciłeś palenie >????? wooooooooow lubisz w dupę sobie wsadzać różne przedmioty , a lewatywa to pewnie jedna z twoich ulubionych zabaw analnych >? Polecam dziadka google.no

żal....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Michał Hindera
(MiTaL324)
Nowicjusz
Agan dzięki za link ... ale słyszałem że eko fajka nic nie daje ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
555 Postów
inga s.
(limetka81)
Wyjadacz
ja zaszłam w ciążę i rzuciłam bo takie było postanowienie 9 miesięcy bez... mąż rzucił 4 dni po mnie aby mnie wspierać... on na początku palił e papierosa - jakieś 2 tygodnie... ja nic nie potrzebowałam siostra moja rzuciła na plasterkach ale ojciec nie może rzucić wiec mu powiem o tych tabletkach tabex - może pomogą....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Michał Hindera
(MiTaL324)
Nowicjusz
Pomagają i to bardzo Kilka dni temu sobie je kupiłem iiii..... nie palę , ! Jak ktoś zapali w mojej obecności to mi niedobrze . Nie mam zamiaru wracać do tego nałogu ... Pozdrawiam

ps. Cieszy mnie że ten temat pomoże też innym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...a

ja,jestem ciekawy ile jeszce jestes w stani zrobic (napisac)

zeby zablysnac na tym tzw. forum

i znalezc znajomych,ktorzy znajda tobie i twojej dziewczynie prace...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Michał Hindera
(MiTaL324)
Nowicjusz
Brzydaluuuu!!!!!!!!! Jestem jeszcze nie letni i się uczę .... a pracę itp. w Norge <--- do tego dojdę samemu żeby mieć w przyszłości satysfakcję że nie musiałem nikomu lizać dupy popierdolcu .
A co do papierosów ... to jest nałóg cipo i nie wszyscy potrafią poradzić sobie samemu . Brzydalllll hahhahahahhaa !! Chuj ci w dupę pajacu !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...dzieki

o to mi wlasnie chodzilo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Michał Hindera
(MiTaL324)
Nowicjusz
haaaaaaaaaaah!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
niestety e-fajki sa w norge zabronione...ale pomagaja....nie mowie, ze sa zlotym srodkiem ale...zawsze cos...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
kmg gz
(kmgz)
Nowicjusz
Sama mam spory problem ze zrzuceniem palenia a rzucam dobrych kilka lat.... Macie jakieś pomysły co robić? Bo już nie mam weny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok