Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
Grubo się pomyliłeś.Ja się tez w to nie bawię.
I nawzajem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
206 Postów

(20cm)
Stały Bywalec
Wciągnął mnie ten temat
Dyskusja na innym forum: koty w ogrodzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
Patrz, mnie tez wciągnęło...
Masz dwudziestocentymetrowy, plusika ode mnie. Żebyś już tak nie płakał.
A na kotki najlepszy jest piesek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
206 Postów

(20cm)
Stały Bywalec
zła napisał:
Patrz, mnie tez wciągnęło...
Masz dwudziestocentymetrowy, plusika ode mnie. Żebyś już tak nie płakał


Hmm, nie jesteś taka zła, kotek Płakać to może nie, raczej ciekawi mnie ten mechanizm u ludzi.
Sam w sobie, czyli działajacy na + czy na -
Ps. ja bym to gówno w ogóle usunął z forum, no ale nie mój las nie moje drzewa.




A na kotki najlepszy jest piesek

Mówisz i masz

Regards: dwudziestocentymetrowy (a najlepsze jak zwykle na końcu)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
Dzięki za radę,ja wiem że kotka na smyczy nikt nie będzie prowadzał,tak jak napisała zła one maja juz to we łbie-zesrac sie zlac i spier...no zobaczymy jak nic nie wskóram to zrobię proce i będę pilnować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Darcia K
(Darcia)
Początkujący
W sklepach zoologicznych jest do nabycia pewien specyfik o nazwie GET OFF Cat & Dog Repellent, dostępny w kilku wariantach do użycia zarówno w ogrodzie w postaci żelu za 89 kr. zapobiegający niechcianym wizytom zwierząt, jak i do punktowego stosowania w domu w postaci spreju za 139 kr. chroniący meble przed drapaniem i znaczeniem. Specyfik ten zawiera odstraszający zapach dla zwierząt przy czym jest niegroźny dla ich zdrowia i bezpieczny dla środowiska.

Podtruwanie zwierząt to nic innego jak ich mordowanie. Tak czynią tylko ludzie pozbawieni wyższych uczuć. Zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie, które zadowoli wszystkich i nikogo nie skrzywdzi.
Cierpienie po stracie ukochanego pupila jest długotrwałe i bolesne. Czasami warto przemyśleć swoje decyzje i ich konsekwencje, pamiętając przy tym, że można przypadkiem trafić na mściwego, rozżalonego, pragnącego zemsty właściciela.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...zreszta

nie od dzis wiadomo,ze koty to dranie

nawet film taki byl...

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
toja napisał:
Dzięki za radę,ja wiem że kotka na smyczy nikt nie będzie prowadzał,tak jak napisała zła one maja juz to we łbie-zesrac sie zlac i spier...no zobaczymy jak nic nie wskóram to zrobię proce i będę pilnować
Ja tez mialam problem z kotami sasiadow. To co pomoglo, to czeste podlewanie kwiatow - koty niechetnie zalatwiaja sie w wilgotnej ziemi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Darcia napisał:
.. Czasami warto przemyśleć swoje decyzje i ich konsekwencje, pamiętając przy tym, że można przypadkiem trafić na mściwego, rozżalonego, pragnącego zemsty właściciela.
właśnie a na opakowaniach trutki przeważnie nie jest napisane jaką dawkę na takiego właściciela zastosować. dochodzą dodatkowe koszta, no i trzeba wymyślić sposób aplikacji
także proc i kamienie są na pewno najmniej szkodliwe no i proekologiczne. a do tego ile radości jak taki kot wyskoczy jak z procy, wrzaśnie i będzie wiał jak szalony
gdyby się udało intruza złapać, to można perswadować poprzez uwiązanie mu puszki po konserwie z makreli w pomidorach do ogona i pogrożenie, że następnym razem będą to betonowe buty
a tak swoją drogą to kto ma jakieś pojęcie o ogrodzie, to wie, że go właśnie trzeba nawozić i najlepiej jeśli to jest nawóz naturalny. także kto ma wszystkie klepki to postawi takim kotkom miski z mlekiem, kiełbasą krakowską głośniki z relaksującą muzyką
niech nawożą grządki, a po co samemu się brudzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Darcia K
(Darcia)
Początkujący
jasta102 napisał:
Darcia napisał:
.. Czasami warto przemyśleć swoje decyzje i ich konsekwencje, pamiętając przy tym, że można przypadkiem trafić na mściwego, rozżalonego, pragnącego zemsty właściciela.
właśnie a na opakowaniach trutki przeważnie nie jest napisane jaką dawkę na takiego właściciela zastosować. dochodzą dodatkowe koszta, no i trzeba wymyślić sposób aplikacji
także proc i kamienie są na pewno najmniej szkodliwe no i proekologiczne. a do tego ile radości jak taki kot wyskoczy jak z procy, wrzaśnie i będzie wiał jak szalony
gdyby się udało intruza złapać, to można perswadować poprzez uwiązanie mu puszki po konserwie z makreli w pomidorach do ogona i pogrożenie, że następnym razem będą to betonowe buty
a tak swoją drogą to kto ma jakieś pojęcie o ogrodzie, to wie, że go właśnie trzeba nawozić i najlepiej jeśli to jest nawóz naturalny. także kto ma wszystkie klepki to postawi takim kotkom miski z mlekiem, kiełbasą krakowską głośniki z relaksującą muzyką
niech nawożą grządki, a po co samemu się brudzić


A jeśli to właściciel pupila przyszykuje procę i od czasu do czasu wystrzeli kamieniem uderzając w głowę sfustrowanego sąsiada od ogrodowych grządek? Ach ile radości przyniesie widok wściekłego, wrzeszczącego, uciekającego do domu, a zarazem bezradnego frustrata. Jak sąsiad mierzy kamieniem w kota, to i kamieniem trzeba oddać w sąsiada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok