Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
masz rację gabriel --- i pozdrawiam

szkoda tylko że tak mało jest ludzi myślących....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
wiesz co brzydal --- tobie to od razu na granicy dałbym deport z powrotem za głoszenie herezji , przecież są takie zawody które po prostu muszą pracować dzisiaj to samo jest w Polsce czy innych krajach , jak masz taki zawód to pracuj , a jak nie to usiądź na tyłku i nie pierdziel
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Haniia napisał:
Witam,Gabrielu pelen szacunek dla Ciebie ze ptrafisz uszanowac Swieto Narodowe kraju w ktorym pracujesz))pozdrawiam
...E TAM...
Każdy kto choć trochę szanuje... SAM SIEBIE ... będzie miał baczenie na Innych...
I chociażby na pokaz -/na odczepne/- będzie manifestował , że honoruje prawo , małego heimatu w którym akurat mieszka , żyje , pracuje i funkcjonuje ...
To Podstawa Kultury Osobistej , by wiedzieć cokolwiek o danym otoczeniu w którym aktualnie się znajdujemy .
Żaden to wysiłek by sięgnąć do Brata Google i spytać się , Dlaczego dzisiaj właśnie , jest taka ogromna zadyma ...
Jednak to trzeba chcieć ...
Ot tylko tyle ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...aha

juz teraz wiem

najlepiej byc bezrobotnym

bo i ty okazujesz szacunek i ciebie szanuja...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
brzydal napisał:
...czyli,ze jak
najwieksza oznaka szacunku,dla swiat panstwowych (i tradycji ) w norwegii jest - lenistwo?
co w takim razie z pracownikami,ktorzy pracuja dzisiaj z racji swojego zawodu (np: kierowcy autobusow,sluzba zdrowia itd.)
oni tez nie szanuja tradycji?

PIEPRZYSZ BZDURY JAK MAŁO KTÓRY...
Dzisiejszy dzień jest dniem ...WOLNYM OD PRACY I MIMO TO PŁATNYM
Natomiast służby które muszą zapewnić Ogólny porządek i bezpieczeństwo mają płacone EKSTRA oraz wybierają za ten dzisiejszy dzień inny wolny .
tak jest w Mojej Wiosce ...

Twoja powyższa wypowiedz przypomina mi żywcem ..CYNICZNYCH EKOLOGÓW...
Którzy na blokady przeciwko zatruwaniu środowiska przez fabryki jadą dymiącymi zdezelowanymi autami , zamiast zasuwać na piechotę...
Ech co za pech...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...ze jak?

dzien wolny,ale platny (do tego dla niektorych platne extra) oraz dodatkowo,mozliwosc 'wybrania'

dodatkowego dnia wolnego?

ktos musial dlugo i intensywnie swietowac,zeby cos taliego wymyslec!

p/s:
czemu mnie obrazasz twierdzac,ze 'pieprze bzdury' swietoszku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
nie brzydal , najlepiej być tępym chu....?jem i nie wiedzieć niczego --- nie masz szacunku do samego siebie , to inni nie będą mieć do ciebie --- skoro jesteś tutaj z przypadku albo słońce ciebie wyhodowało nie musisz pisać takich farmazonów

osobiście na dzisiaj polecam tobie pracę w kamieniołomie bo z tego co piszesz ty chcesz usilnie pokazać jakim jesteś wielkim robotnikiem z Polski
rób aż zdechniesz to jedyne motto takich jak ty

szkoda się w ogóle przyznawać że jesteś z Polski , wolałbym unikać ciebie z daleka , i współczuje twoim kolegom ciebie --chociaż można się spodziewać że i oni mądrością nie grzeszą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
297 Postów

(Pyzdralinski)
Stały Bywalec
brzydal Chopecku idż się prześpij bo bredzisz...albo på godt norsk dra til helvete
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
Pyzdralinski napisał:
[quote]brzydal Chopecku...

...kto to jest Chopecek (oczywiscie napisz w dwoch wersjach jezykowych)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
155 Postów

(Motyl)
Stały Bywalec
Wiecie co? Nie wiedzialem to normalnie zapytałem. Pokazujecie jacy to jestescie wspaniali Polacy ubliżając innym rodakom. Jestescie żałośni I zapewniam że szlag mnie nie trafia że niby koronki mi uciekaja. Ide zaraz dać zarobic poczciwemu murzynkowi i na rybki Trzymajcie sie polscy Norwegowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok