Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Czytali temat:
marek s Karol Pitek Zbigniew Karpinski mart enty N O noregg stefan1962 Miroman Riggman Wladman Tomasz012 Dorota Urbanska (3015 niezalogowanych)
45 Postów
xxx yyy
(sagan)
Nowicjusz
Ja, jako stary komunista,kolega twardoglowych towarzyszy Millera,Cimoszewicza,Belki i Rosatiego,oddam glos na grupe Webera.W niedziele ide na marsz Tuska,a po nim odwiedzimy ambasade niemicka, aby razem z Scholzem wybudowac zapore ogniowa dla PIS.
Bedziemy tez stosowac bardziej konwencjonalne metody,takie jak zaglodzenie Polakow.
Nie obejdzie sie tez bez pomocy naszych przyjaciol ze wschodu ,z ktorymi przez pare lat robilismy reset-czyli oddalismy wszystko, co mozliwe.To za naszych czasow zginelo cale polskie dowodztwo sil zbrojnych -6 generalow oraz zwierzchnik Sil Zbrojnych Prezydent Kaczynski-sledztwo oczywiscie oddalismy Bolszewi,za co Tusk dostal medal Rathenaua od Merkel.
Mysle,ze wy tez podobnie jak ja ,15 pazdziernika zaglosujecie na jedyna sl
uszna partie PO,przeciez macie dobrze w mozgach i wszystko sie wam zgadza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam Kamysz
(Duchowny)
Wiking
To samo lider Konfederacji Mentzen czterdziestoletni pyzaty kurdupel przebiera krótkimi łapkami byle do koalicji z PiS-em, a hołota szaleje z radochy, mimo że podatki, ZUS i składka zdrowotna zostają, bo to był "tylko taki żart dla idiotów"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:7  
Odpowiedz   Cytuj
170 Postów
Stały Bywalec
sagan napisał:
Ja, jako stary komunista,kolega twardoglowych towarzyszy Millera,Cimoszewicza,Belki i Rosatiego,oddam glos na grupe Webera.W niedziele ide na marsz Tuska,a po nim odwiedzimy ambasade niemicka, aby razem z Scholzem wybudowac zapore ogniowa dla PIS.
Bedziemy tez stosowac bardziej konwencjonalne metody,takie jak zaglodzenie Polakow.
Nie obejdzie sie tez bez pomocy naszych przyjaciol ze wschodu ,z ktorymi przez pare lat robilismy reset-czyli oddalismy wszystko, co mozliwe.To za naszych czasow zginelo cale polskie dowodztwo sil zbrojnych -6 generalow oraz zwierzchnik Sil Zbrojnych Prezydent Kaczynski-sledztwo oczywiscie oddalismy Bolszewi,za co Tusk dostal medal Rathenaua od Merkel.
Mysle,ze wy tez podobnie jak ja ,15 pazdziernika zaglosujecie na jedyna sl
uszna partie PO,przeciez macie dobrze w mozgach i wszystko sie wam zgadza...


Ja, jako stary prawicowy i konserwatywny wyborca towarzyszy Gierka, Jaruzelskiego i Gomułki oddam mój głos na szefa grupy liderów partii prawicowych, którzy w grudniu 2021r. w Warszawie podpisali deklarację ideową czyli byli to: : prezes PiS Jarosław Kaczyński, przewodnicząca Braci Włochów Giorgia Meloni, przewodnicząca hiszpańskiego Vox Santiago Abascala, przewodniczący Fideszu Viktor Orban, przewodniczący Ligi Matteo Salviniego oraz przedstawiciele kilkunastu innych partii centro-prawicowych. W zebraniu brała udział również gwiazda i ulubienica PUTINA szefowa francuskiego Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen. W niedzielę idę na konwencję tej jedynej słusznej partii PIS , a potem razem udamy się pod pomnik Smoleński na sto pięćdziesiątą miesięcznicę smoleńską, obstawioną i pilnowaną przez dwustu policjantów w samochodach, 50 patroli konnych, 3 czołgów Abrams, 2 helikopterów Black Hawk i 5 samolotów F-16. Będziemy też stosować bardziej konwencjonalne metody jak wieszanie podobizn polityków innych partii na "szubienicy". Nie obejdzie się też bez pomocy naszych przyjaciół ze wschodu, od których, od lat, kupujemy na potęgę węgiel pod pretekstem, że jest z Kazachstanu, i nabijamy kasę Putinowi, aby mógł w spokoju i dobrobycie finansować swoją wojnę. To za naszych czasów zginęło w katastrofie smoleńskiej wielu ludzi, bo pilot samolotu rządowego bał się samodzielnie podjąć decyzję o zmianie lotniska, w końcu jeden z PISowskich generałów powiedział "zmieścisz się". Mam nadzieję, że 15 .10 zagłosujecie na jedyną, słuszną partię PIS, w końcu potrzebujemy jeszcze więcej milionerów uwłaszczających się na spółkach skarbu państwa, jeszcze więcej fundacji narodowych finansowanych przez spółki skarbu państwa, jeszcze bardziej taniego paliwa, jeszcze większej inflacji i drożyzny i ręcznego sterowania cenami i jeszcze więcej wiz, kupowanych na bazarach na całym świecie dla migrantów z Azji i Afryki. Do urn, Polacy.
PS. ma ktoś jakąś działkę do sprzedania dla Premiera i jego żony???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-3  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
xxx yyy
(sagan)
Nowicjusz
"W zebraniu brała udział również gwiazda i ulubienica PUTINA szefowa francuskiego Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen."- No tak,nie pozostaje mi nic innego, jak przejsc na strone Kaczynskiego i pod pache z toba udac sie do Katowic.
Ale czekaj ,co zrobimy z panem Gerhardem Schroederem wieloletnim pracownikiem Gazpromu.
Pamietasz moze od kiedy pracowal u Putina ? Nie,nie pamietasz-szkoda
A pamietasz moze, co takiego zbudowali pod Baltykiem nasi przyjaciele z za Odry razem z Putinem i czyja kase nabili przez ostatnie 20 lat ? Nie pamietasz ? -szkoda.
A wiesz moze cos o pani Merkel,od ktorej Tusk dostal ordery i posade szatniarza w Brukseli,
czy to byla ulubienica Putina,skoro spotykala sie z nim 24 razy ?
Nic nie wiesz ? Pewnie w TVNie bylo cicho o tym...szkoda.
Czy w niedziele wybierasz sie rowniez na grob Marka Rosiaka asystenta europosla PIS Janusza Wojciechowskiego ,ktory zostal zamordowany 18 pazdziernika 2010 roku przez bylego czlonka PO -Ryszarda Cybe.
Widzisz PO ma tak sprawnych ludzi w swoich szeregach,ze mimo Abramsow,helikopterow i kontroli udaje im sie mordowac ludzi-to sa naprawde zdolne bestie.
Mimo tak napietego planu musisz koniecznie wbic do kina na najnowsza produkcje corki czerwonoarmisty ,pani Holland,przeciez sama pisalas,ze blisko ci do Gomulki i Jaruzelskiego.Tatus pani Holland mial taka sama slabosc do nich jak ty.
No to z partyjnym pozdrowieniem i nie wylaczaj nigdy TVNu ,bo to moze ci powaznie zaszkodzic i co zrobi wtedy Tusk ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
andrzej marecki
(andrzej45)
Wiking
opr towarzysza szmaty jedna z najbardziej plugawych i zakłamanych postaci w polityce ostatnich lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok