Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
bukow napisał:
Wi fi działa bardzo dobrze.to jest hotel scandic , na recepcji pracują dwie Polki wiec wszystko można załatwić . Nie mam zastrzeżeń co do tego miejsca i traktowania ludzi .


...zobacz jakis kretyn dał ci minusa za napisanie prawdy
...ciekaw jestem z jakich powodów???
...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bukow
(bukow)
Wiking
Pewnie jest razem ze mną w hotelu i coś mu przeszkadza może to , ze nie może wrócić do swojego domu gdzie mieszkają w 15 i się nawalić jak worek !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janda
(Janda)
Wiking
Od dzisiaj nowe zasady w hotelach. Po pelnych 72 godzinach jest robiony test i do domu, nie jest już jak wcześniej, aby czekać na wynik do następnego dnia. Pewnie hotel chce się pozbyć klientów indywidualnych aby zrobić miejsce dla nowych, którzy przybędą jeszcze tego samego dnia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
Początkujący
Dziś świeżo po kwarantannie hotelowej.
Do Piotr De: Test robią na lotnisku pierwszy i jak chcesz to w hotelu po 7 dniach drugi. Jak drugi wyjdzie negatywny, to można po potwierdzeniu telefonicznym wymeldować się z hotelu. Testy są darmowe. Za 8 dzień pobytu, w czasie oczekiwania na wynik testu, nie pobierają opłaty. Pozostałe dni 500 Nok za dzień.

Do bukow: Z tym wyżywieniem to chyba zależy od hotelu. U mnie było słabiutko z tym.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
bukow
(bukow)
Wiking
Od 27 maja zmieniły się przepisy 3dni w hotelu i jak wyjdzie negatywny to zwalniają do domu !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Franklin44)
Wiking
Witam, mam pytanie, może ktoś mi wyjaśni jak wygląda teraz sytuacja. Mieszkam w Polsce, ale posiadam też d- nummer i chciałbym teraz wyjechać do Norwegii na pracę sezonową, powiedzmy od 1 czerwca, czy zostanę wpuszczony do Norwegii i skierowany na kwarantannę? Czy cofną mnie na granicy? Pozdróż samochodem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Legionistaww96)
Wiking
Przepraszam jak jest z wjazdem do Norwegii mam kupiony bilet na 1 czerwca mam zalatwione prace D number umowa czyli ten opdrag . Jeżdżę od prawie 5 lat do Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kaczyński
(Kaczyński)
Wiking
Miesiac temu przekraczalem granice w Svinesund ,jechalem autem.Zostalem skierowany na kwarantanne do Quality Hotel w Fredrikstad.W hotelu czysto ,WiFi ,TV ,dobre jedzenie ,aczkolwiek to jest pojecie wzgledne ,gdyz dobre dla jednego oznacza slabe dla drugiego i odwrotnie.Mozna bylo wychodzic na zewnatrz do 3h.7-ego dnia darmowy test.Zlego slowa nie mozna powiedziec.Co do kosztow ,to nawet nie wiem ,gdyz faktura poszla bezposrednio do pracodawcy.Parking niestety platny ,za caly okres wyszlo cos kolo 1300Kr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Waldek01
(Waldek01)
Wiking
Ten kto napisał ten artykuł nie zapoznał się dokładnie z tabelką na regjeringen.no
W komentarzu do tabeli wyraźnie jest napisane że bierze się pod uwagę średnią z ostatnich, podkreślam ostatnich dwóch tygodni. Na dzień dzisiejszy to będzie około 2%. Nie chodzi więc o dwa tygodnie z początku maja lecz dwa ostatnie tygodnie. To zmienia wszystko, bo hotele kwarantannowe Polaków już od dosyć dawna nie dotyczą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janda
(Janda)
Wiking
Aktualizacja jest robiona za ostatnie dwa tygodnie i co tydzień w poniedzialek. Po dzisiejszej aktualizacji Polska dalej na czerwono więc na podróżnych czeka trzy dni w hotelu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok