Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

4 Posty
Grafiria Gøy
(Grafiria)
Wiking
Po tym wpisie ewidentne widać ,ze twój móżdżek ma małą pojemność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
DAREK KASIEWICZ
(darekkon)
Wiking
co dobrze bylo siedziec na 25 procent podatku a teraz placz do kogo zal kombinatorzy pendlerzy jak w piosence placz mala placz masz to unas od dzis
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zolzafazi
(zolzafazi)
Wiking
Nie wiedzialem ze teraz przyjezdza sie tutaj w celu prac charytatywnych .
Kto napisal ze mam D-numer ? Swoja droga Ogar Polski to bardzo szlachetna rasa .
Czy da sie tutaj wytrzymac 14 lat ? Jak widac da sie ale rzeczywiscie bez naszego kraju i czestych wizyt jest ciezko , przynajmniej dla kogos kto czuje przynaleznosc do spoleczenstwa w ktorym sie wychowal . Nie finansowo , nie dlatego ze nie ma tu kaszanki czy salcesonu ale dlatego ze mimo wszystko jestem Polakiem i tutaj czuje sie gosciem .
Poniewaz na tym forum jestem od 2007 roku potrafie rozpoznac tych ktorzy nadrabiaja slowotworczoscia swoje braki wiedzy , tych ktorzy przyjechali tutaj poprostu pracowac i zapewnic rodzinie lepszy byt i tych ktorym sie wydaje ze Norwegia im zycie uratowala wiec darujcie sobie obelgi, docinki i roznego rodzaju aluzje . Chcecie pogadac prosze bardzo , nikt nie musi sie zgadzac z moim zdaniem i podejsciem ale to jest powod do dyskusji a nie udowadniania swoich racji . Mnie naprawde ciezko obrazic a juz napewno nie na internecie gdzie frustraci wyladowuja swoje napiecia .
Pozdrawiam wszystkich Polakow .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Polo Norek
(PoloNorek)
Wiking
chodzta chodzta mnie was tutaj potrzeba
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok