Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Władze Oslo chwalą program szczepień: koronawirus wyeliminowany z domów opieki - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Rafał Kurasz Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Wywalone Mam marcin124 minip.70 tedimakuch Sarpis (2269 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Władze Oslo chwalą program szczepień: koronawirus wyeliminowany z domów opieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Nie zapobiega chorobie...nie zapobiega przekazaniu choroby... dalej musisz utrzymywać dystans , dalej musisz chodzić w masce! .... ciekawa ta szczepionka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz czeka na weryfikację moderatora.
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Sebastian napisał:
Nie zapobiega chorobie...nie zapobiega przekazaniu choroby... dalej musisz utrzymywać dystans , dalej musisz chodzić w masce! .... ciekawa ta szczepionka!

A ty cytujesz, czy fantazjuesz jak zwykle? Debil...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
jack111
(jack111)
Wiking
No i wyszła słoma z butów!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Zalegalizowana eutanazja. Norwegia jako pierwsza wprowadzila u siebie eko-terroryzm. Prawdziwi przodownicy pracy. Wlasnego prywatnego przemyslu juz nie maja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Przednia zabawa na tym portalu dajesz minusa wychodzi plus, zmieniasz taktykę dajesz minusa ażeby dać plusa ...dajesz minusa hehehe ...co do tych specjalnych , no cóż... jak to mówią " Nie karmcie trolli " a sami odejdą, spieranie się z arogancką i zamkniętą osobą może oznaczać zniżanie się do jej poziomu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sebastian napisał:
Przednia zabawa na tym portalu dajesz minusa wychodzi plus, zmieniasz taktykę dajesz minusa ażeby dać plusa ...dajesz minusa hehehe ...co do tych specjalnych , no cóż... jak to mówią " Nie karmcie trolli " a sami odejdą, spieranie się z arogancką i zamkniętą osobą może oznaczać zniżanie się do jej poziomu.


...minusy trzeba potrafic dawac..to sztuka......
..przed chwila dalem ci minusa i go dostales!
..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Czy naprawdę nikt tego nie zauważył. że element dywersji na tym portalu niejaka Kuchnicka (najpewniej z uprawnieniami moderatora) i jej lewaccy fąfle jak Megip, boj fra oszlo, RafalC75, mart enty, Piotr De, czy Onty_Ja_Gabriel_3 odwróciła sobie w jednej chwili polubienia z -20 na 20+ w temacie www.mojanorwegia.pl/aktualnosci/wladze-o...ow-opieki-18579.html ??
Nikt nie zauważył tego zakłamania i stałego bezczelnego wypaczania naszych opinii ? Co z Wami jest ! Obudźcie się wreszcie ! Wyzywa ludzi od debili i stawia sobie pozytywną samoocenę. Mart enty też się tu skompromitował, bo pocisnął swojej Kuchnickiej z "debilem". Naćpana patologia... Franca Kuchnicka wycinała mi słowa z szerszego kontekstu (dotyczącego jej samej), by mnie ośmieszyć wobec innych. Ten portal, nie służy dobru Polaków, którzy wyemigrowali za chlebem. Indoktrynują nas, kasują merytoryczne posty, banują konta, odwracają polubienia, szydzą z racjonalnych zapytań - dno, muł i wodorosty ! Ban dla zarządcy ten anty-Polskiego portalu !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Słowianin Polak)
Wiking
Kuchnicka odwróciła sobie polubienia o 40 łapek, rozumiecie co się tu odwala?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok