12
dni
do startu rozliczeń podatkowych w Norwegii!
Odzyskaj podatek
Pieniądze w 2 tygodnie!
zamknij
Czytali temat:
halina manka Rafał Kurasz Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Piotr De marcin124 minip.70 tedimakuch Sarpis (838 niezalogowanych)
283 Posty
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Przednia zabawa na tym portalu dajesz minusa wychodzi plus, zmieniasz taktykę dajesz minusa ażeby dać plusa ...dajesz minusa hehehe ...co do tych specjalnych , no cóż... jak to mówią " Nie karmcie trolli " a sami odejdą, spieranie się z arogancką i zamkniętą osobą może oznaczać zniżanie się do jej poziomu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-8  
Odpowiedz   Cytuj
2585 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Sebastian napisał:
Przednia zabawa na tym portalu dajesz minusa wychodzi plus, zmieniasz taktykę dajesz minusa ażeby dać plusa ...dajesz minusa hehehe ...co do tych specjalnych , no cóż... jak to mówią " Nie karmcie trolli " a sami odejdą, spieranie się z arogancką i zamkniętą osobą może oznaczać zniżanie się do jej poziomu.

...minusy trzeba potrafic dawac..to sztuka......
..przed chwila dalem ci minusa i go dostales!
..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Słowianin Polak
(Słowianin Polak)
Wiking
Czy naprawdę nikt tego nie zauważył. że element dywersji na tym portalu niejaka Kuchnicka (najpewniej z uprawnieniami moderatora) i jej lewaccy fąfle jak Megip, boj fra oszlo, RafalC75, mart enty, Piotr De, czy Onty_Ja_Gabriel_3 odwróciła sobie w jednej chwili polubienia z -20 na 20+ w temacie www.mojanorwegia.pl/aktualnosci/wladze-o...ow-opieki-18579.html ??
Nikt nie zauważył tego zakłamania i stałego bezczelnego wypaczania naszych opinii ? Co z Wami jest ! Obudźcie się wreszcie ! Wyzywa ludzi od debili i stawia sobie pozytywną samoocenę. Mart enty też się tu skompromitował, bo pocisnął swojej Kuchnickiej z "debilem". Naćpana patologia... Franca Kuchnicka wycinała mi słowa z szerszego kontekstu (dotyczącego jej samej), by mnie ośmieszyć wobec innych. Ten portal, nie służy dobru Polaków, którzy wyemigrowali za chlebem. Indoktrynują nas, kasują merytoryczne posty, banują konta, odwracają polubienia, szydzą z racjonalnych zapytań - dno, muł i wodorosty ! Ban dla zarządcy ten anty-Polskiego portalu !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Słowianin Polak
(Słowianin Polak)
Wiking
Kuchnicka odwróciła sobie polubienia o 40 łapek, rozumiecie co się tu odwala?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
MiroMaro
(MiroMaro)
Wiking
Jedyna szczepionką która mogę się zaszczepić to Sputnik V! Następnie mogę przyjąć dwie dawki szczepionki chińskiej produkcji. Wtedy żaden wirus nie jest mi straszny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Słowianin Polak
(Słowianin Polak)
Wiking
Dwa dni temu "Joanna Kuchnicka" dodała sobie 40 polubień. Z -20 w jednej chwili zrobiło się +20. Czyli obecnie powinna mieć -31. Naprawdę nikt nie zauważył tego perfidnego oszustwa ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-10  
Odpowiedz   Cytuj
2585 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
...niestety to juz obłakanie...wszedzie widzisz te minusy,ktore niektórzy moga sobie dodawać uznaniowo...niby za jakie zaslugi i w jakim celu maja taka możliwość....spisek?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1057 Postów
mart enty
(bodys) Online
Maniak
bojfraoszlo napisał:
...niestety to juz obłakanie...wszedzie widzisz te minusy,ktore niektórzy moga sobie dodawać uznaniowo...niby za jakie zaslugi i w jakim celu maja taka możliwość....spisek?????

spizeg
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Słowianin Polak
(Słowianin Polak)
Wiking
Zdziwiłem się bardzo, że po 2 dniach oczekiwania moderator zatwierdził jednak zasadność zamieszczenia mojego postu odnośnie Kuchnickiej w tym artykule. Jak stali bywalcy wiedzą, że kilkukrotnie byłem banowany i jestem na cenzurowanym, bo prawda sponsorowane lewactwo w oczy kole. Do Watykanu i ichniejszej indoktrynacji, okradania społeczeństwa za pomocą wiary też mi daleko. Kilka razy już mówiłem, że grupka (około 6 osób) łapka w łapkę sobie przybijają hejtując racjonalne posty forumowiczów wytykając jakieś bzdety, pisownię, a to brak logiki, a to agenturę, czy chore teorie spiskowe celowo skłócając nas pomiędzy sobą. Ten portal nie jednoczy Polaków tak samo jak cała reszta mainstreamu. Jeszcze nie wiem, czy pojawi się ten post dla wszystkich innych, a nie dla mnie jedynie zalogowanego to nagrodzę ładną fotką natury . Dość manipulacjom na MN !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-11  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Słowianin Polak
(Słowianin Polak)
Wiking
Usunięte posty znów widoczne . Przedszkole, a nie poważny portal informacyjny ! "Pojawiam się i znikam, pojawiam się i znikam" a za chwilę odwrócą Nam łapki Polacy i tylko lewacki przekaz przejdzie do historii...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-7  
Odpowiedz   Cytuj

Facebook Messenger YouTube Instagram