Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Wolę na świat patrzeć obiektywnie, nie lubię wpadania w skrajności. Wystarczy porównać poziom bezrobocia za PiS i za PO czy SLD. Opozycja grzmiała ze w kasie pusto wiec o jakich pieniądzach uzbieranych za PO ty mówisz? Za głupotę jednak trzeba płacić i nie ważne czy to jest PO czy PiS. Dopną swego w tej kwesti to stracą wielu wyborców, którzy i tak za długo oczy przymykali...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
Do Xx1 - nie wybiorą ludzie tych, to wybiorą innych odpowiednio podstawionych - co z tego jak wszyscy tańczą na sznurku żydowskiej finansjery/korporacji/banksterki/korupcji. Stracą wyborców? Ten plan jesty ciągle kontynuowany mimo wściekłości wyborców !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
1580 Postów
mart enty
(bodys)
Maniak
Xx1 napisał:
Wolę na świat patrzeć obiektywnie, nie lubię wpadania w skrajności. Wystarczy porównać poziom bezrobocia za PiS i za PO czy SLD. Opozycja grzmiała ze w kasie pusto wiec o jakich pieniądzach uzbieranych za PO ty mówisz? Za głupotę jednak trzeba płacić i nie ważne czy to jest PO czy PiS. Dopną swego w tej kwesti to stracą wielu wyborców, którzy i tak za długo oczy przymykali...
nadal jesteś idiotą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kertoip1983
(Kertoip1983)
Wiking
Wreszcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
Do MN odnośnie postu Daniel Piątkowski - żądam przywrócenia jego postu pod tym tytułem, bo nie było w nim nic niestosownego !!! Nie naruszył żadnego z waszych chorych "obostrzeń" !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janek1972
(Janek1972)
Wiking
"mart enty"- moim zdaniem, to anty Polak. Czyżby utrzymywał się z "darowizn" od ciemnych sił z zewnątrz za szczucie na Polaków czy gimnazjum produkuje takich niedorozwojów??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
A ty mart enty jestes zakompleksionym frajerem, który się tu dowartościowuje. Ja nie pamietam już kiedy coś pozytywnego tu napisałeś, nawet coś na temat artykułów. Jedyne co robisz to obrażasz tu ludzi, którzy myślą inaczej bo uważasz ze twoja debilna wizja świata jest jedyną i słuszną. W realu podejrzewam ze w życiu byś się nie odezwał, tylko w necie taki kozak jesteś i wyzywasz ludzi od młotków, bucy, pajacy... Zatruwasz tu atmosferę dupku! Tacy jak ty muszą w ryj dostać by się zamknęli. Weź człowieku ignoruj moje posty a ja będę ignorował twoje, naprawdę działasz mi na nerwy, może nawet się okazać ze mieszkasz kilometr ode mnie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomi84
(Tomi84)
Wiking
Żądamy postu od Daniela Piątkowski.
Kto za łapka w gòrę niech MN widzi co wyprawiają bez podstawnie usuwają posty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
natalia MojaNorwegia
(nataliaMojaNorwegia)
Redaktor
Wszystkie komentarze zawierające wulgaryzmy będą systematycznie usuwane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Nowak
(Filemon)
Redaktor
Od 2004 roku po wejściu PL do UE i otwarciu rynku pracy , polscy emigranci zarobkowi dla których ojczyzna nie miała miejsca, przesyłają oficjalnie 20 mld zł średnio rocznie. , drugie tyle przywożą w kieszeniach, zakupach, wakacjach, transporcie itd. Przez 16 lat Polacy z zagranicy wpompowali do polskiej gospodarki około 700 mld zł czystej gotówki !!!!! z czego na czysto fiskus miał 23% procent Vatu ( 160 mld zł !!!) . Ta kwota z pracy emigrantów zarobkowych przekłada się na około 3% PKB !!! jest to mniej więcej tyle samo co dotacje UE, które jednak nie są żywą gotówka. Politycy nie wspominają o tym fakcie , bo to ma iść tylko na ich konto = ich sukces , a ogłupiony suweren kupuje to i wybiera nadal tych którzy go okradają i oszukuja. i tak dzięki temu Tusk miał zieloną wyspę, a PIS może rozdawać swoje ++ - 500+, świnia +, krowa + ... To kolejny atak na kurę znoszącą złote jaja, krótkowzroczne działanie, bandyckie okradanie swych obywateli, oni nie mają skrupułów, to złodzieje. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 102  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok